ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Коли "ДНР" розкриє шокуюче викрадення "перук Кобзона", звинувативши українську ДРГ

Хунта просто "оскаженіла у своїй кривавості"
Depo.
1 червня 2015 00:04
ФОТО: depo.ua
Коли "ДНР" розкриє шокуюче викрадення "перук Кобзона", звинувативши українську ДРГ
Коли "ДНР" розкриє шокуюче викрадення "перук Кобзона", звинувативши українську ДРГ

Схоже на те, що у вигаданих «республікак» прямо перед самоліквідацією просто всім зірвало дах. То Мозгового «замочили», то кинули у підвал не аби кого, а представника прес-служби МІД Росії - чи міг би раніше хтось таке уявити? То тепер обікрали і образили «дєдушку» - Іосіфа Кобзона, який до рідних бойовиків Донбасу всією душею, а Донбас зробив як «мама Расєя» вчила - віджав та розвів Давидича як лоха.

Співак залишився без сценічних костюмів і ноутбуку, який згодом виставили на продаж, запросивши за нього $10 тис.
Що тут можна сказати - це пограбування сторічча! Остап Бендер просто б заздрістю захлинувся: це ж треба, як цього бовдура "апалченци" обвели. Найболючише питаня, яке виникло майже у кожного, хто хоч раз бачив Кобзона, чи не прихопили бува крадії з собою його перуки? На це терміново повинно відповісти слідство, а разом з тим відповісти усім, хто ще сумнівається у тому, що "апалченци" насправді тут ні до чого. Хто міг учинити таке зухвале правопорушення і нанести душевні страждання народному артисту "ДНР"? Відповідь на поверхні - українська диверсійно-розслідувальна група по викраданню перук і ноутбуків (щоб два рази не бігати).

Скандал вже набув нечуваного розголосу, соцмережі і ЗМІ вибухнули, Кобзон делікатно мовчить. Чесній, демократичній і прозорій "республіці" не залишається іншого вибору як зібрати прес-конференцію, де визнати - співака обікрала українська ДРГ, яка таємно, під прикриттям проникла у гримерку. 

Відомий у "ДНР" "військовий аналітик" Едуард Басурін має на пальцях реконструювати пограбування і довести, що хунта просто "оскаженіла у своїй кривавості".

Нажаль підтвердити його слова улюбленець "ДНР" Лавров не зможе, можливо тому, що його підлеглий наразі перебуває у полоні виплеканих ним бойовиків. "Русскіє своїх кидають регулярно" - саме тому і на цю тему Лавров мовчить. 

А щодо Кобзона, то йому не звикати. У містах "матінки - Росії" його обкрадали не один раз, а "ДНР" - це іі дзеркало, то ж хай звикає.