Книги, кіно, конкурси: Лисянський розповів, як в ОРДЛО "промивають мізки" молоді

Представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський розповів про методи впливу російської пропаганди на молодь окупованих територій Донбасу

Як повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Донецкие новости", про це Лисянський розповів під час пресконференції.

Правозахисник навів приклади інтеграційних процесів в сфері культури.

"Всю талановиту молодь тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей - всіх інтегрують в Російську Федерацію. Конкурси краси, концерти, інші заходи - вони інтегрують молодь, щоб вона реалізувалася в культурному, спортивному, соціально-економічному житті Росії ", - розповів Лисянський.

Він зазначив, що окреме місце в російській пропаганді посідає кінематограф.

"В мене таке іноді складається враження, що всі кіностудії Російської Федерації працюють тільки на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей. Ми зібрали фільми - і це навіть не всі, тоді в доповіді було до 300 сторінок про це - які поширюються з дуже жорсткою пропагандою РФ і перекручуванням фактів", - зазначив Лисянський.

За його словами, окупанти в ОРДЛО, навіть під час карантину, буквально зганяють молодь для перегляду цивх фільмів.

Крім того, вин навів приклади численних пропагандистських книг про Донбас, яких вийшло вже сотні.

"Атакують їх з усіх боків - культура, кінематограф, література, меморандуми з містами. Цей постійний інформаційний вплив на громадян України, які змушені жити на тимчасово окупованих терріторіях. І ці процеси йдуть постійно. Навіть коли не виплачують зарплату шахтарям і на це не знаходять коштів, але кошти на новий пропагандистський фільм і посилення інформаційного впливу "русского мира" - знайдуть завжди", - резюмував Лисянський.

Раніше повідомлялося, що Росія використовує проект з "містами-побратимами" для створення ілюзії у жителів ОРДЛО щодо їхнього визнання "своїми".

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"