Хто такі нові керівники ВЦА Луганської і Донецької областей

Уряд погодив призначення керівників військово-цивільних адміністрацій Луганської і Донецької області

Сенсації не сталося, керівником ВЦА Донеччини став Павло Кириленко, а ВЦА Луганщини Віталій Комарницький.

Кириленко - військовий прокурор Ужгородського гарнізону Західного регіону України. 

На фото Кириленко другий праворуч

Народився у 1986 році на Донеччині. У 2008 році закінчив Національну юридичну академію  України ім. Ярослава Мудрого у Харкові.

2008 року завершив навчання у Національній юридичній академії України ім.  Ярослава Мудрого за спеціальністю "правознавство. В органах прокуратури України працює з липня 2008 року на посадах помічника прокурора, прокурора відділу, заступника прокурора, прокурора прокуратури та начальника слідчого управління прокуратури.

Наказом Генерального прокурора України від 22 вересня 2017 року підполковник юстиції Кириленко був призначений військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України.

В декларації Кириленка йдеться про те, що він орендує квартиру в Ужгороді, має власну квартиру у Львові, в нього є дружина і двоє дітей. 

Комарницький - екс-депутат Луганської обласної ради від Партії регіонів, полковник міліції, ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Дидоренка. Цей вуз переїхав з окупованого Луганська в 2014 році і зараз базується у Сіверськодонецьку.

На сайті університету йдеться про те, що Комарницький -  доктор юридичних наук, професор, академік Міжнародної Академії  науки та практики організації виробництва, "Заслужений будівельник України"

Він народився 15 березня 1964 в Криму. З 1986 по 1993 рр. працював в Управлінні внутрішніх справ Луганської області. З 1993 по 2002 рік працював помічником ректора Луганського державного університету внутрішніх справ.

Потім його було підвищено до посади проректора з 2002 по 2006 рр., а з 2006 по 2007 роки Комарницький був начальником центру післядипломної освіти. Комарницький очолив вуз у 2007 році після смерті першого ректора і засновника Едуарда Дидоренка і є ректором досі.

Приміщення університету захопили озброєні бойовики у вересні 2014, а завідувач кафедри загальної фізичної підготовки Юрій Компанієць оголосив себе "народним ректором". 

Комарницький виїхав на українську територію, прихопивши з собою частину викладачів вузу. 

Читайте також: Друзі Єфремова. Зеленський тягне у владу на Луганщині фанатів Росії

ФОТО: Військова прокурора Західного регіону України, ЛДУВС ім. Дидоренка

Читайте також: "Друзі Єфремова. Зеленський тягне у владу на Луганщині фанатів Росії"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас