Казковий незграба: Бойовик здобув "вовчий квиток" в Україні, "ДНР" і Росії (ФОТО)
Бойовик з Вугледару, що на Донеччини Генадій Анісімов примудрився потрапити в український полон, пересваритися з поплічниками, втекти від них на Росію, звідки його теж виганяють
- Донбас
-
8 вересня 2017 17:03
Про це пише Depo.Донбас з посиланням на сайт підконтрольний терористам.
За словами Анісімова, у терористи він подався, коли побачив у соцмережі "фотки" загиблої жінки та дівчинки. Пройшов навчання але "надерти зад карателям" так і не встиг, бо потрапив у полон.
У полоні, за його словами, сильно катували, однак Анісімову пощастило і він потрапив у список на обмін. Однак на цьому пригоди бойовика не закінчилися, бо у своїх він також потрапив "на підвал". А згодом його воліли розстріляти вже його ж поплічники. Отже Анісімову довелося тікати вже на Росію.
Але й тут не судилося йому спокійне життя. У 2015 році Анісімов намагався отримати статус біженця, але за якихось причин не дійшов до медкомісії. У 2016 році він спробував знову, але йому відмовили з огляду на "хороший одяг", а потім він загубив паспорт. поїхав його відновлювати у "ДНР" і на зворотному шляху російські прикордонники заарештували і передали до Центру тимчасового утримання іноземців.
Наразі Анінсімов скиглить, що повертатися у "ДНР" він боїться. В Україну також. Бо тут, на його думку, "або розстріляють, або на органи продадуть". А стосовно Росії відомо, що суд Ростовської області вже видав постанову про депортацію Анісімова в Україну.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:56На Покровському напрямку гострота вже знята, йде спокійна робота зі знищення ворогу, — замкомбрига Крищенко
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 09:02Російське військо вдарило по відділенню "Укрпошти" на Донеччині
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ
- 22:16Без води, світла, газу: У Костянтинівці, що на Донеччині проживає дотепер 6,3 тисячі цивільних
- 11:38Російська армія зранку атакувала Краматорськ дронами, поранено жінку
- 22:15 Більш як півтори сотні разів рашисти атакували лінію фронту
- 19:39Вісім зрадників, які воювали проти ЗСУ на Донеччині, отримали судові вироки
- 18:33 Жертвами авіаудару по Яровій стали 24 людини ФОТО