ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Окупований горлівський м'ясокомбінат працює раз на тиждень і звільняє працівників

М`ясокомбінату у Горлівці, який приїздив вівкривати ватажок бойовиків Олександр Захарченко, бракує сировини, а вироблена продукція поганої якості
Depo.
16 листопада 2015 10:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "Горлівський Медіа Портал", передає Depo.Донбас

"Немає сировини. Бригада виходить один раз на тиждень, робить обсяг і потім це абияк продається. Ковбаса виходить погана і дорога", - розповів один з працівників підприємства.

Також він повідомив, що співробітників підприємства змусили написати заяви про звільнення.

"Всіх викликали на роботу, сказали написати заяви про звільнення. Ми думали що нас розрахують як в Україні і вже заново візьмуть на роботу за законами ДНР, але цього не сталося. Я хотів забрати трудову, але не віддають. Сказали що всі трудові книжки вивезли на Україна, куди - невідомо ", - констатував чоловік.

Нагадаємо, що це вже не перша ініціатива "влади "ДНР", яка була широко розтиражована в ЗМІ, проте до практичної реалізації заяв бойовиків справа так і не дійшла.

Так, в квітні 2015 на просепаратістскіх ресурсах широко обговорювалася тема відновлення роботи Горлівського машинобудівного заводу, а в червні "голова ДНР" Захарченко, під час відвідування Горлівки, заявляв про плани запустити виробництво "замінника хлору" на концерні "Стірол".

Зрештою, самопроголошеній "адміністрації" довелося визнати, що промисловість міста зупинена повністю.

Більше новин про події на Донбасі читайте на  Depo.Донбас.