ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний поліцейський Луганщини розповів про тисячу бажаючих стати патрульними

Начальник ГУ Національної поліції в Луганській області розповів, скільки заяв в патрульну поліцію Луганщини вже подано
Depo.
12 листопада 2015 18:47
ФОТО: depo.ua

Про це Юрій Покиньборода, як передає кореспондент Depo.Донбас, заявив на прес-конференції.

Він повідомив, що не боїться некомплекту у 1700 людей, про яку раніше говорив колишній начальник обласної міліції Анатолій Науменко.

"Так, на сьогодні черга в міліцію не стоїть, а в поліцію варто. У нас на сьогодні навіть більше тисячі заяв", - розповів він.
Він повідомив, що вони будуть проходити спеціальне навчання.

"Для того, щоб людину призначити навіть на посаду патрульного поліцейського, вони будуть проходити навчання, і, перш ніж вийти на вулицю, вони будуть іспити здавати", - повідомив він.

"Ми патрульну поліцію запустимо ближче до весни", - вважає він.

У той же час, на Луганщині 90 колишніх співробітників міліції не потрапили навіть у тимчасовий штат поліції. На сьогодні, до переатестації, яка пройде приблизно через 3-4 місяці, затверджені тимчасові штати.

"Нас сьогодні близько 90 осіб зі співробітників міліції з різних причин не потрапляють навіть у тимчасовий штат. Хто вирішив піти на пенсію, не чекаючи перевірки на детекторі брехні, хто зрозумів, що не пройде тести, кого ми самі відсунули у зв'язку з тим, що на них є матеріали в управлінні внутрішньої безпеки", - зазначив Покиньборода.

При цьому він розповів, що сам пройшов перевірку, а зараз її проходять три його нових заступника, яких він рекомендував на ці посади.

Нагадаємо, раніше Покиньборода заявив, що міліціонери Луганщини мають пройти через "громадський фільтр".

Більше про події на Донбасі читайте на Depo.Донбас.