Генпрокуратура двічі викликає Стрєлкова на допит

Генеральна прокуратура України викликає на допити російського диверсанта Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), який починав війну на Донбасі проти України

Як йдеться на сайті ГПУ, допити відбудуться 14 і 17 січня, передає Depo.Донбас.

Гіркіна хочуть допитати як підозрюваного у кримінальному провадженні від 25 липня 2014 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 3 ст. 258 (Теракт), ч. 1 ст. 294 (Масові заворушення), ст. 341 (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд), ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця), ст. 349 (Захоплення представника влади або працівника правоохоронного органу як заручника) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у березні 2018 року вперше представники об'єднаної команди слідчих у справі МН17 назвали імена головних підозрюваних у справі збитого над окупованим Донбасом літака. У цьому списку фігурують імена офіцерів російського війська Ігоря Гіркіна, Сергія Дубинського та Миколи Ткачова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook