Екс-дружина Стрєлкова про його покинутих дітей та жінок: сини психічно хворі (ВІДЕО)
У мережі з'явилося інтерв'ю жінки на ім'я Віра, яка представилася екс-дружиною російського диверсанта Ігоря Гіркіна (Стрєлкова)
- Донбас
-
4 квітня 2016 13:03
Віра розповіла, що їй 33 роки, та вона має двоє дітей від Гіркіна, старший син - хворий, має психіатричний діагноз, передає Depo.Донбас.
За словами жінки, вона - друга дружина Гіркіна, першу він також кинув з психічно хворою дитиною.
"Це зараз я розумію, що у Ігоря така фішка. Він з кожної війни привозить дружину. Але на той момент, коли ми з ним познайомилися, все сталося якось швидко. Мене вивезли до П'ятигорська, у Кисловодську ми з Ігорем зняли квартиру, ми там жили кілька місяців. З огляду на мою велику любов до коней, я там влаштувалася на конюшню. Ігор до мене приїжджав і їхав набігами", - розповіла вона.
"Йому досі соромно говорити про те, що у нього є хворі діти. Тому що Андрій - це вже друга його дитина з інвалідністю. У нього від першого шлюбу дитина-інвалід і від другого. Діагноз у обох дітей однаковий практично, є якісь відхилення, але суть одна", - сказала Віра.
Нагадаємо, у 2015 році російська "Нова газета" опублікувала інтерв'ю з Вірою Гіркіною, яка розповіла, що живе у Ростовській області з двома дітьми, а чоловік Ігор Гіркін їх покинув. Також відомо, що Гіркін одружився з 22-річною жінкою Мирославою Регінською, з якою познайомився у Криму під час участі у захоплені півострова російськими військами.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:08 Більше сотні разів за добу росармія намагалася прорвати лінію фронту
- 15:20 російські окупанти розстріляли родину цивільних у Званівці на Донеччині
- 12:15 У Краматорську внаслідок удару дрона загинули журналістка та оператор телеканалу "Freedom" ФОТО
- 22:28 З початку доби на фронті відбулося 111 бойових зіткнень
- 19:05 Українські десантники звільнили Кучерів Яр на Донеччині: у полон потрапило більше 50 росіян Відео
- 12:26На хабарі за кадрові перестановки погорів посадовець військової частини на Донеччині
- 22:46 Армія рф третину наступів сьогодні спрямувала на один напрям
- 22:21Окупанти вбивають цивільних на Донеччині за наказами командирів, - ГУР
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 11:35Окупанти обстріляли Слов'янськ: Поцілили в будинок та гараж
- 22:43Померла 98-річна бабуся, яка минулого року пройшла пішки 10 км з окупованого селища на Донеччині
- 14:25 Графіки відключень світла: Чому запроваджують та від чого залежать їх тривалість
- 13:21Внаслідок російських атак на Донеччині загинули двоє людей, ще троє - поранені
- 09:10 На фронті суттєво зросла кількість ворожих атак: мапи від Генштабу
- 11:31Рашисти більш як дві тисячі разів за добу обстрілювали Донеччину (ФОТО) ФОТО
- 09:19 На Покровському та Південно-Слобожанському напрямках було минулої доби найгарячіше
- 22:19Слідком рф зарахував до "терористів" командувача СБС Роберта Бровді через удари по російських енергооб’єктах
- 23:07Ситуація на фронті: Дані Генштабу ЗСУ
- 13:02З Дружківки евакуювали 14 людей, в тому числі 8 дітей ФОТО
Сектор

