Двоє організаторів "референдуму ДНР" отримали по 5 років
Донецький апеляційний суд засудив двох мешканців с. Щурове Лиманського району до 5 років позбавлення волі за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України
- Донбас
-
10 червня 2020 19:42
Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє пресслужба прокуратури Донецької області.
Суд встановив, що 11 травня 2014 року жінка та чоловік, обіймаючи посади голови та заступника голови дільничної виборчої комісії, організували проведення незаконного "референдуму ДНР" у приміщенні одного з кафе с. Щурове Лиманского району.
У лютому 2020 року Краснолиманським міським судом вказаних осіб визнано винними у вчиненні злочину та засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.
Не погодившись з вказаним вироком, прокуратура оскаржила його в апеляційній інстанції та Донецький апеляційний суд підтримав обґрунтовані доводи прокуратури.
Довідка: упродовж травня 2020 року за ч. ч. 1,2 ст. 110 КК України до кримінальної відповідальності притягнуто 14 осіб, з яких 2 депутати. Так, за участь в організації та проведенні у 2014 році незаконного референдуму про визнання так званої самостійності "ДНР" засуджено 6 осіб, обвинувальні акти відносно 5 осіб направлено до суду та ще 3-м особам повідомлено про підозру.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО
- 08:40Скільки людей залишаються у Покровську: дані МВА