ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дружківка стане "розумним містом" на Донбасі

Дружківка поповнила список міст, в яких реалізується проект "Розумне місто"
Depo.
18 травня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua

Як пише газета "Знамя индустрии", до інтелектуальними здібностями її жителів, як, втім, і до інтелекту населення тих міст, де даний проект вже успішно реалізований, це ніякого відношення не має, передає Depo.Донбас.

Мета цього проекту, яким в даний час активно займаються ентузіасти з громадської організації "Нова Дружківка", зробити управління в місті більш ефективним, використовуючи методи і інструменти підходу Big Data.

Задумом координаторів, планується перевести ряд ключових адміністративних послуг, які надає Дружківський міськрада, в електронний вигляд.

В даний час молоді люди, які взялися за реалізацію проекту, впроваджують на спеціалізованому сайті систему електронних петицій зі збору голосів, а також створюють реєстр медпрепаратів, придбаних за рахунок коштів міського бюджету.

Надалі планується впровадити електронні системи документообігу та звернень громадян.

У перелік електронних послуг планують ввести також відкритий бюджет. Таким чином, городяни зможуть не просто дивитися цифри, але і відстежувати їх пряме призначення, подивитися, на що витратили гроші, кому їх віддали, коли і де.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас