ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дружина Яценюка розповіла, як переселенці з Донбасу в усіх бідах звинуватили її чоловіка

Дружина прем'єра Арсенія Яценюка Терезія Яценюк розповіла про спілкування з вимушеними переселенцями з Донбасу
Depo.
17 червня 2015 16:27
ФОТО: depo.ua
Дружина Яценюка розповіла, як переселенці з Донбасу в усіх бідах звинуватили її чоловіка
Дружина Яценюка розповіла, як переселенці з Донбасу в усіх бідах звинуватили її чоловіка

Про враження від цих розмов вона розповіла в інтерв'ю виданню "Апостроф".

На її думку повернути мешканців Донбасу в Україну можна "власним прикладом, роботою".

"Ось взяти тих же переселенців. Ми приїжджали до них на релігійні свята, на Святого Миколая привозили, проводили для дітей і Новий рік, і Різдво, робили з ними янголят, розписували пряники, пісні розучували. На Великдень приїжджали з майстер-класом, з нами їздила народна художниця України Ніна Саєнко (заслужений діяч мистецтв України, її текстильні роботи та мозаїчні панно з соломи є в колекціях музеїв і приватних колекціях в Україні, США, Канаді, Англії, Австралії, Німеччини). Ми спілкувалися, розповідали про українські традиції", - розповіла вона.

"З ними треба розмовляти, намагатися припинити війну, хоча це, на жаль, від нас не залежить. Прем'єр-міністр і президент роблять абсолютно все, що можуть", - запевняє Терезія Яценюк.

Відповідаючи на питання "А ті переселенці, з якими ви спілкувалися в Житомирській області, не говорили, що ваш чоловік у всьому винен?", вона сказала:

"Намагалися. Я їм розповідала, що таке Україна, чому її потрібно любити, чим займаються прем'єр-міністр і президент, проти чого люди боролися, вийшовши на Майдан. Це було найголовніше, тому що вони не розуміли, що таке Майдан. Реагували добре. Коли я їхала, говорили: "Слава Україні", - розповіла дружина прем'єра.