ДонОВЦА ще не визначилася, чи можливе проведення виборів на Донеччині

Донецька обласна ВЦА звернулася до Центральної виборчої комісії із проханням відтермінувати до 15 січня виконання вимог постанови щодо можливості організації підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року

Згідно з постановою ЦВК від 20 грудня 2018 року, Донецька обласна ВЦА мала надіслати не пізніше 28 грудня 2018 року висновки щодо можливості організації підготовки та проведення чергових виборів президента України на територіях, які входять до складу територіальних виборчих округів в межах відповідної області, передає Depo.Донбас з посиланням на ОПОРА.

Координаторка спостереження ОПОРИ за виборами в Донецькій області Анастасія Прокопенко звернулася до Донецької ОВЦА з інформаційним запитом щодо надання відповіді на постанову ЦВК №251 стосовно можливості проведення виборів Президента.

"Донецькою адміністрацією було направлено листа до ЦВК з проханням перенести термін виконання вимог постанови на 15 січня 2019 року", - йдеться у відповіді.

"У зв'язку з проведення в Донецькій області операції Об'єднаних сил, надання висновків щодо можливості організації підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на територіях, які входять до складу територіальних виборчих округів, визначених постановою ЦВК, потребують великого обсягу роботи з виїздом на територію визначених округів", - зазначено у листі Донецької ОВЦА до ЦВК.

"Сподіваємось, що вже незабаром ми дізнаємось про висновки адміністрації стосовно можливості організації виборів на Донеччині, і відповідні висновки будуть об'єктивними та обґрунтованими", - зазначають в ОПОРі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас