Доба в ООС: Надвечір окупанти вгатили з ПТРК по Луганському
12 травня в районі відсічі та стримування збройної агресії РФ на сході України українськими оборонцями зафіксовано 9 прицільних обстрілів з боку російсько-окупаційних військ, більшу частину яких противник здійснив ввечері
- Донбас
-
13 травня 2020 13:29
Як передає Depo.Донбас з посиланням на речника Міноборони України, при цьому ворог все ж таки не спромігся у повній мірі дотримуватися Мінських угод щодо заборони застосування важкого озброєння на лінії бойового зіткнення.
"В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" Об’єднаних сил двічі під ворожим вогнем перебували наші захисники Кримського та тричі — Луганського. Тут збройні формування РФ три рази застосовували міномети, випустивши по позиціях Об’єднаних сил в районах вказаних населених пунктів загалом 13 мін, переважно 120-го калібру", - йдеться у повідомленні.
Крім того, ввечері ворог з напрямку від окупованого села Нижнє Лозове ворог вів вогонь з протитанкового ракетного комплексу по захисникам Луганського.
Також противник вів прицільні обстріли з гранатометів різних систем та стрілецького озброєння.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська розпочали обстріли з 16:50, застосувавши стрілецьке озброєння по оборонцям Опитного.
"Також адекватні оборонні дії на ворожі прицільні обстріли вчора вели наші оборонці Павлополя та Старогнатівки, по яким збройні формування РФ розпочинали вести вогонь з гранатометів різних систем та стрілецького озброєння. Як повідомлялося, вчора осколкове поранення під час ворожих обстрілів отримав один наш захисник", - йдеться у зведенні.
Крім того, зазначається, що придушуючи ворожу збройну активність черговими вогневими засобами, за даними розвідки ООС, наші воїни поранили вчора п’ятьох російських окупантів.
Нагадаємо, що на Луганському напрямку російські окупанти вгатили по українських позиціях великокаліберною зброєю.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:34Ворог вдарив авіабомбами по Білозерському на Донеччині: Є загиблі, поранені та масштабні руйнування ФОТО
- 07:50На Донеччині — зміни у русі потягів з безпекових міркувань (ГРАФІК)
- 17:02Бразильський карнавал голів у Львові, розгром від чемпіона: завершується другий тур УПЛ
- 16:25"Українська команда" передала бійцям 72 ОМБр автобус на Донецький напрямок
- 12:26 Ворог відправив 150 одиниць "гарматного мʼяса" у вигляді ДРГ до Покровська - дійшло лише 30, - DeepState
- 10:38 Окупанти масово перекидають техніку на два напрямки
- 09:31 ЗСУ стримали 160 російських атак: Противник наступає майже на всіх напрямках
- 10:38Цієї ночі ППО знешкодила одну з двох ракет "Іскандер-К" та 16 із 47 дронів
- 09:23 Розпочалася 1263-тя доба війни: Ситуація на фронті
- 21:41На Донеччині оголосили евакуацію родин з дітьми зі ще 19 населених пунктів
- 23:50"Шахтар" і "Полісся" провели перші матчі чергового раунду європейських клубних турнірів: кому вдався розгром суперника ФОТО
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 22:33 Більше сотні боїв відбулося сьогодні на фронті
- 21:59Внаслідок обстрілів окупантів в України пошкоджені або зруйновані майже 2,5 тисячі медзакладів: Де найбільше
- 22:20 Про актуальну ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 20:35На Донеччині у зоні примусової евакуації залишається понад 340 дітей
- 14:22 На Донеччині окупант розстріляв цивільного, який намагався евакуюватися Відео
- 22:35 На фронті від початку доби відбулося 113 бойових зіткнень, - Генштаб
- 21:09У липні окупанти намагалися тиснути практично по всій лінії бойового зіткнення, - Генштаб ЗСУ