Доба в ООС: Кількість обстрілів зменшилась до чотирьох, в ЗСУ є поранений
Кількість прицільних обстрілів російсько-окупаційними військами наших оборонних позицій на лінії зіткнення зменшилася до чотирьох
- Донбас
-
7 лютого 2020 13:57
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на речника Міноборони України.
Повідомляється, що два з них противник здійснив у першій половині дня із застосуванням заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, випустивши загалом 25 мін по опорних пунктах підрозділів Об’єднаних сил біля Оріхового, що на Луганському напрямку.
"Ще один обстріл зафіксовано поблизу Новолуганського, де окупанти з 2:00 години дня 20 хвилин вели вогонь по наших позиціях зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів та стрілецької зброї", - йдеться у повідомленні.
На Донецькому напрямку ворог близько 20:00 відкривав вогонь з кулемету великого калібру по військовослужбовцях Збройних Сил України, які виконують бойові завдання неподалік Красногорівки.
"За минулу добу внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил зазнав ураження. Стан здоров’я нашого захисника задовільний, він перебуває під наглядом військових медиків", - повідомив речник.
Від початку поточної доби обліковано один обстріл на Луганському напрямку.
"Починаючи з 11:00 години окупанти випустили 10 мін калібру 82 мм по опорних пунктах підрозділів Об’єднаних сил, обладнаних біля Оріхового. Втрат з нашого боку немає", - йдеться у повідомленні.
Як повідомлялося раніше, російсько-окупаційні війська на Донбасі здійснюють додаткове мінування вздовж лінії зіткнення, у т.ч. у безпосередній близькості до населених пунктів та на об’єктах цивільної інфраструктури.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:41У центрі окупованого Луганська пролунав вибух
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО