Денісова: Серед звільнених з "ЛНР" засуджених є хворі на туберкульоз і ті, що вже відсиділи (ВІДЕО)

З 16 тис. осіб, що відбувають покарання в ОРДЛО, 33 повернулися на мирну частину України. 

Повернення ув'язнених з окупованої частини Донбасу на мирну територію України відбувається вже вдруге, передає Depo.Донбас з посиланням на "5 канал".

Серед них є тяжкохворі, і ті, що вже мали бути звільнені.

"Це туберкульоз. Відкрита форма, яких забирали. Ми бачимо, що їх взагалі не лікували. Вони потребують лікування. І якщо вони залишаться у слідчих ізоляторах, будемо додатково відслідковувати, щоб їм надали необхідну медичну допомогу вже у нас вдома", - сказала Денісова.

Радник Денісової – Гліб Малютін каже: "Адекватної ситуації там, за тією стіною, ми не знаємо до кінця, хоча є хлопці, які повертаються, випробувавши до кінця ті жахи".

Повернення ув'язнених з окупованої частини Донбасу на мирну територію України відбувається вже вдруге. Значна частина з тих, хто виявив бажання повернутися, невдовзі вийде на свободу. Добігає завершення термін покарання, або буде переглянутий.

"Тепер дуже важливо, щоб цих людей, наші громадяни, наші люди приняли назад. Тому що для когось це "зеки", а для нас – це громадяни України. Наші сусіди, які можуть жити за сусідній стінкою. І ось як ми їх приймемо, це зараз важливо", – каже Гліб Малютін.

33-є осіб, які виявили бажання відбувати подальший термін покарання на підконтрольній Києву території зараз доправлять до Старобільського слідчого ізолятору. Подальшу їхню долю вирішуватимуть у міністерстві юстиції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook