ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Чому бойовики тримали на прицілі понад 5 годин "опорник" ЗСУ під Кримським

Епіцентр протистояння із терористами на Луганському напрямку змістився до Кримського

Depo.
11 серпня 2017 19:39
ФОТО: depo.ua

Найгарячішою точкою на Луганщині у ніч проти п'ятниці став ось один з "опорників" поблизу Кримського. Бойовики тримали його на прицілі понад 5 годин, передає Depo.Донбас з посиланнм на "5 канал".

Обстріл бойовики розпочали близько 20:00 зі стрілецької зброї, а вже за три години збільшили калібр та потужність вогню.

"Калібр 82мм. Це так званий "Васильок". Потім стріляли з АГС-17, ВОГів. Потім почали просто напросто засипати капітально", - розповідає військовослужбовець Юрій.

Один із бійців до укриття не встиг. Граната розірвалася за кілька метрів від нього. Нині військовий перебуває у шпиталі.

"У цього ВОГа розлітання уламків – на 7 метрів. Вибачайте, 7 метрів! Маленька алюмінієва штучка влучає. Нині одна людина – "Кощей" – перебуває у шпиталі. Отримав закрите поранення передпліччя правої руки", - зазначає боєць ЗСУ Максим.

Звідки стріляли бойовики, армійці чітко вирахували. Бо свої позиції поблизу окупованих Сокільників найманці не змінюють уже більше року.

Від початку серпня бойовики обстрілюють позиції у Кримському чи не щодня. Невелике прифронтове село стало об'єктом такої уваги найманців. Вояки жартують, що усе через назву.

"І нам дивно! Адже тут немає ні аеродрому військового, ні військової техніки, ні залізничного вузлу. Це, напевно, пов'язується з тим, що Кримське співзвучне із словом Крим. Тому вони всякими засобами намагаються цей населений пункт "віджати", - каже боєць Василь.

За даними розвідки, на супротивних позиціях воюють найманці під керівництвом кадрових російських військових. Нещодавно НЗФ поцілили у газогін, що вів до Кримського з окупованої території. Дозволу на ремонт у "сірій зоні" - не дають.

"Звичайні найманці! За гроші і все. Патріотизму там немає. Газ вибили – тепер у Кримському його немає. Як вони будуть зимувати – не уявляю", - зазначає захисник Максим.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас