Чернишов повідомив, скільки засуджених евакуювали з окупованих територій

З окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Криму, для відбування покарання на підконтрольних Україні територіях було переведено 286 засуджених

Про це розповів заступник міністра юстиції Денис Чернишов, повідомляє Depo.Донбас із посиланням на Укрінформ.

"Основна кількість засуджених була переведена з "ДНР" - 199 осіб, із Криму перевели 12 осіб, ще два переведення засуджених - минулого року і в лютому цього року - з "ЛНР" - 75 осіб. Загалом було переведено 286 осіб", - зазначив Чернишов.

Він наголосив, що основний гравець у питанні переведення засуджених із непідконтрольних Україні територій на підконтрольні - Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, куди надходять клопотання про переведення. При цьому Міністерство юстиції, як зазначив Чернишов, виступає учасником процесу, оскільки приймає переданих засуджених.

"Чи планується чергове переведення? Так, планується, а як скоро і в якій кількості – не можу вам сказати", - сказав чиновник.

Заступник міністра зазначив, що не може сказати, скільки засуджених лишаються на непідконтрольних територіях Донбасу та в Криму.

"Якщо ми втратили контроль, то як можемо знати, скільки їх там лишилося? До нас навіть звертаються із запитаннями: в яких умовах там сидять наші родичі? Ми не знаємо, бо в нас немає контролю за тими територіями й можливості з’ясувати це питання. Ми маємо інформацію, скільки було ув’язнених на момент втрати контролю України над певною частиною територій Луганської та Донецької областей і Криму", - сказав Чернишов.

Так, за його словами, станом на початок 2014 року в установах АР Крим утримувалося 3295 осіб, в установах Донецької області - 9511 осіб, Луганської області - 6426 осіб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР