Черниш розповів, скільки грошей Росія витрачає на утримання "Л-ДНР"

Росія витрачає на утримання самопроголошених "Донецької і Луганської народних республік" близько 1,3 млрд доларів на рік

Про це сказав міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш в інтерв'ю телеканалу "Прямий", передає Depo.Донбас.

"За різними оцінками Російська Федерація витрачає на утримання тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей близько 1,3 доларів на рік. При цьому РФ незаконно вивозить мільйони тонн вугілля з цих територій і захоплених українських шахт, доставляючи його по незаконним каналам навіть за кордон", - розповів він

Міністр зазначив, що Росія керує окупованими територіями фактично з Ростова-на-Дону і залучає до цього процесу високопосадовців російського уряду за посадою не нижче заступників міністрів.

"При цьому, в документах РФ окуповані території Донецької та Луганської областей позначені найменуваннями "територія 1" і "територія 2" відповідно", - повідоми Черниш.

Він також зазначив, що Росія створює враження для жителі окупованих територій, що не кине їх.

"Це як якась трупа, яка їздить по колу і просто демонструє, що "ми вас не кинемо" (щомісяця з РФ в "Л-ДНР" приїжджає гуманітарний поїзд). Але, за нашими оцінками - і це не вся частина, тому що частину ми не бачимо, що стосується озброєнь - ці дві території їм обходяться", - розповів міністр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #Росія