Бойовики вранці влаштували потужний обстріл Невельського
Від початку поточної доби, 26 грудня, станом на 12:00, російсько-окупаційні війська здійснили три прицільні обстріли українських позицій
- Донбас
-
26 грудня 2019 12:36
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на речника Міноборони України.
"З 04:35 ранку, протягом півгодини, ворог вів щільний вогонь зі стрілецької зброї наших оборонців Невельського. Обстріл окупанти вели з напрямку від Старомихайлівки. Після 07:15 від шахти Гагаріна окупованої Горлівки противник вів вогонь з ручних протитанкових гранатометів по нашим захисникам н.п. Південне", - йдеться у повідомленні.
З 10:30 протягом півгодини ворог вів обстріл з СПГ по оборонцям Красногорівки.
"Воїни Об’єднаних сил вели адекватні оборонні дії черговими засобами. За наявною інформацією, внаслідок обстрілів з боку російсько-окупаційних військ втрат серед наших героїв немає", - повідомляють у відомстві.
Нагадаємо, що минулої доби збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 09:02Російське військо вдарило по відділенню "Укрпошти" на Донеччині
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ
- 22:16Без води, світла, газу: У Костянтинівці, що на Донеччині проживає дотепер 6,3 тисячі цивільних
- 11:38Російська армія зранку атакувала Краматорськ дронами, поранено жінку
- 22:15 Більш як півтори сотні разів рашисти атакували лінію фронту
- 19:39Вісім зрадників, які воювали проти ЗСУ на Донеччині, отримали судові вироки
- 18:33 Жертвами авіаудару по Яровій стали 24 людини ФОТО
- 17:42Удар по Яровій: Смілянський вважає, що хтось міг здати росіянам координати автомобіля "Укрпошти"
- 16:29 Більшість вбитих — пенсіонери: в Яровій на Донеччині зросла кількість жертв російського авіаудару
- 12:41 Внаслідок підступного авіаудару по людях в Яровій на Донеччині загинуло щонайменше 20 цивільних, - Зеленський (ВІДЕО 18+) Відео
- 12:28Росіяни атакували рятувальників у Краматорську ФОТО
- 10:41Ворожа атака на Новодонецьке забрала життя батька й доньки ФОТО