Бойовики на Донбасі примушують людей рити окопи, а дітей здають у рабство, - Мінсоцполітики
Заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський розповів про порушення прав людини на окупованому Донбасі
- Донбас
-
10 січня 2020 11:50
Як передає Depo.Донбас, з посиланням на "Донецькие новости", про це Ніжинський розповів під час брифінгу, присвяченого проблематиці протидії торгівлі людьми та надання комплексної допомоги громадянам України, які перебували в полоні в ОРДЛО.
За його словами вже кілька років на окупованій частини Донеччини та Луганщини порушуються права громадян України, в тому числі й тих, що не мають віднощення до військової служби.
"Зокрема, чоловіків експлуатують для розвантаження боєприпасів, риття окопів, розмінування територій. Іноді відбувається фізичне насильство над жінками, а дітей використовують як живий щит, продають, "здають" в жебрацтво. Дівчаток використовують в секс-індустрії ", - повідомив Ніжинський.
Нагадаємо, 29 грудня відбувся обмін полоненими між Україною та проросійськими бойовиками, внаслідок чого 79 українців повернулись додому.
При цьому відомо, що ще близько 300 людей перебувають у полоні на окупованій території Донбасу.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:11Росіяни вдарили по Краматорську дронами: Пошкоджено будинки та школу
- 09:27"УЗ" попередила про зміни в русі потягів на Дніпропетровщині та Донеччині
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 13:25Партизани нищать залізничну інфраструктуру по всій росії, - ГУР (ВІДЕО) Відео
- 12:02 Країна-терористка залишила всю Донеччину без електропостачання
- 11:33Наслідки нічного обстрілу: У двох областях змінили чи відмінили потяги
- 08:13 Карти бойових дій: У Генштабі показали свіжі мапи ФОТО
- 18:33 Оточення чи блокування міст немає: Сирський повідомив про поточну ситуацію в Покровську та Мирнограді
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 08:48 Розпочалася 1 347-ма доба війни: ситуація на фронті
- 23:11 Ситуація на фронті: від початку цієї доби відбулося 114 бойових зіткнень
- 22:31 Військові закликають не підігрувати російським пропагандистам, повторюючи їхні заяви щодо Покровська
- 20:20Армія рф вдарила по Словʼянську, що на Донеччині, з РСЗВ: є жертви й поранені (ВІДЕО) Відео
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 13:19Противник нарощує активність у районі Покровсько-Мирноградської агломерації, — Сирський
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 22:39 У Генштабі ЗСУ розповіли про активність ворога на різних ділянках фронту
- 21:38На Донеччині у прифронтовій зоні залишається ще 701 дитина
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
Сектор

