Бойовики "ЛНР" затримали іноземця на КПВВ у Станиці і кинули "на підвал"

Контррозвідники СБУ викрили факт вербування громадянина однієї з країн Близького Сходу представниками так званого "МГБ"ЛНР", які діють під контролем спецслужб Росії

Бойовики "ЛНР" затримали іноземця на КПВ…

Про це повідомляє прес-центр СБУ, передає Depo.Донбас.

Оперативники встановили, що випускник луганського університету періодично відвідував тимчасово окуповану територію у приватних справах. Під час останнього візиту при перетині лінії розмежування через КПВВ "Станиця Луганська" іноземця затримали представники "спецслужби" бойовиків.

"У кайданках та з мішком на голові люди в масках відвезли його до підвального приміщення, облаштованого під тюремні каземати. Три доби іноземця утримували у в’язниці, не висуваючи конкретних звинувачень. Згодом під тиском загроз фізичної розправи бойовики змусили іноземного громадянина погодитись на конфіденційну співпрацю. Він мав збирати для них інформацію про інших мешканців країн Близького Сходу, які перебувають чи відвідують ОРЛО або мають бізнес на підконтрольній українській владі території", - йдеться у повідомленні.

Після повернення іноземця з так званої "ЛНР" співробітники української контррозвідки викрили факт його вербування "спецслужбою" бойовиків. Чоловік надав правоохоронцям детальні свідчення щодо обставин свого перебування у катівнях "МДБ" та вербування терористами.

З початку 2019 року контррозвідники СБУ виявили на Луганщині вже декількох вихідців з Близького Сходу, завербованих так званим "МДБ ЛНР", для збирання на території України відомостей стосовно своїх співвітчизників.

Нагадаємо, "МГБ" "ЛНР" п'ять років займається тим, що незаконно затримує громадян України, які проживають на окупованій Луганщині і беруть їх у полон. Родичам полонених висувають вимоги по сплаті великих сум у валютному еквіваленті, якщо ті відмовляються або надають не всі гроші, то полоненого незаконно засуджує "суд" "ЛНР" і дає від 10 років неволі під приводом "шпигунства" на користь України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook