Бойовики "ДНР" прямо на пропускному пункті взяли в полон вагітну жінку
В окупованому Донецьку бойовики "ДНР" 14 травня взяли в полон вагітну жінку Оксану Паршину
- Донбас
-
18 червня 2021 13:14

Окупанти обвинувачують її у "шпигунстві", повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Медійна ініціатива за права людини.
Паршину бойовики утримують понад місяць. Вона їхала до своєї сестри, але бойовики "МГБ" "ДНР" затримали її на "пропускному пункті" "Маринівка" при перетині неконтрольованої ділянки україно-російського кордону.
"Оксану просто зняли з автобуса, повідомивши, що перевірять документи та посадять на наступний рейс. Але цього не сталося. На добу вона просто зникла. Зранку наступного дня її привезли до квартири матері на обшук. Вилучили комп’ютер, на якому, як кажуть рідні, було більше пилу, аніж інформації, та релігійну літературу матері", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що Оксана Паршина до окупації Донецька жила поблизу Донецького аеропорту з маленькою дитиною, будинок було зруйновано ще 2014 року. Пізніше жила разом з мамою та сестрою, а згодом виїхала з "ДНР" до Маріуполя.
"Рідні не знали, де утримують Оксану. Спочатку їм сказали, що у приміщенні "МГБ", згодом у "ізоляторі тимчасового утримування". Рідні дізналися, що затримали Оксану на 30 діб так званого адміністративного арешту. Вони дуже хвилювалися, адже не знали, чи отримувала Оксана кваліфіковану медичну допомогу. Справа у тому, що на момент потрапляння у заручниці жінка була на десятому тижні вагітності", - зазначається у повідомленні.
Весь цей час родичі намагалися знайти адвоката. Зі своїх джерел дізналися, що Оксану звинуватили у шпигунстві та переводять до СІЗО.
"Ми дуже сподівалися, що представники "МГБ" з’ясують всі обставини, визнають, що помилялися, та відпустять. Але цього поки не сталося, незважаючи на вагітність", - говорить один з родичів Оксани.
Нагадаємо, окупаційна влада "ДНР" півтора роки тримає у полоні Олену Зайцеву, яка потрапила в "МГБ" , щоб врятувати сина від катувань. У жінки тривалі кровотечі, можливо онкологія.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:50"Шахтар" і "Полісся" провели перші матчі чергового раунду європейських клубних турнірів: кому вдався розгром суперника ФОТО
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 22:33 Більше сотні боїв відбулося сьогодні на фронті
- 21:59Внаслідок обстрілів окупантів в України пошкоджені або зруйновані майже 2,5 тисячі медзакладів: Де найбільше
- 22:20 Про актуальну ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 20:35На Донеччині у зоні примусової евакуації залишається понад 340 дітей
- 14:22 На Донеччині окупант розстріляв цивільного, який намагався евакуюватися Відео
- 22:35 На фронті від початку доби відбулося 113 бойових зіткнень, - Генштаб
- 21:09У липні окупанти намагалися тиснути практично по всій лінії бойового зіткнення, - Генштаб ЗСУ
- 20:06ВАКС відправив за ґрати колишнього голову Луганщини
- 19:20БЗВП замінять на основи нацспротиву з 14 років, - Міноборони
- 15:54Стартував чемпіонат країни з футболу у вищому дивізіоні: лідери упевнено починають, "Карпати" втрачають очки вдома
- 14:29Майже пʼять діб гасили лісові пожежі на Донеччині після ворожих обстрілів (ФОТО) ФОТО
- 12:29Окупанти атакували 16 населених пунктів Донеччини: 5 людей загинули, 11 зазнали поранень
- 09:12 Ситуація на фронті: майже півтори сотні атак
- 18:45Рашисти обстріляли Костянтинівку з артилерії, загинула людина
- 14:29Росіяни вдарили безпілотниками по Дружківці, що на Донеччині: Є поранені (ОНОВЛЕНО) Відео
- 08:33 Розпочалася 1 256-та доба війни: Ситуація на фронті
- 23:15 Оперативні дані зі фронту повідомили в Генштабі ЗСУ