Борги за електрику конезаводу з Луганщини визвався погасити приватний інвестор

Завдяки коштам приватного інвестора, 19 липня подача електроенергії на об'єкти Новодеркульського конезаводу - одного з найстаріших заводів України, буде відновлена

Про це кореспонденту Depo.Донбас повідомив директор державного підприємства "Новодеркульский кінний завод" Сергій Гладков.

"Це заборгованість за період з квітня по червень поточного року. Крім того, вже зараз потрібно робити передплату за серпень в розмірі 27 тисяч гривень. Щойно ми розмовляли з директором заводу, який обіцяє перевести необхідні кошти до вечора сьогодні", - розповіла фінансова директорка ЛЕО Олена Богодух.

За словами директора конезаводу, вирішити проблеми держпідприємства в цьому випадку допоміг приватний інвестор.

"Це тимчасове відключення. Ми не сидимо на місці, докладаємо всіх зусиль, і вже сьогодні до вечора енергетикам будуть переведені всі необхідні для відновлення подачі гроші. Інвестор - приватний, це конезавод "Міленіум" з міста Маріуполь", - каже Гладков.

Нагадаємо, що вчора, 18 липня енергопостачання заводу було припинене представниками енергокомпанії "Енера Схід" (Луганське енергетичне об`єднання), через борг у 102 мільйони гривень.

Новодеркульський конезавод - один з найстаріших кінних заводів Україні. Датою його заснування вважається 22 квітня 1765 року. Зараз завод виживає тільки за рахунок орних земель. За словами робітників заводу, на утримання комплексу потрібно близько 400 тисяч гривень на місяць.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook