Бійці ЗСУ розповіли, як під Попасною напад ворожої ДРГ зірвали собаки (ВІДЕО)

На Луганщині напад диверсантів зірвали собаки, які гавкотом попередили наближення чужинців

На Донбасі не припиняються спроби ворога протиснути свої ДРГ крізь українську оборону.

Боєць Ігор згадує останній день перед "хлібним" перемир'ям біля Попасної. Тоді - в останній день червня - ворог підібрався за 200 метрів до спостережного посту українських захисників. Бій тривав майже усю ніч. Відтоді зброя на цій ділянці фронту затихла.

"Вийшли на спостереження": для 2-х бійців, що підірвалися на ворожих мінах, побратими шукають сучасні протези
Тиша на цій позиції Попаснянського напрямку зберігалася 1,5 місяця, однак днями, після ротації, новоприбулі найманці знову розпочали обстріли і провокації армійців на вогонь у відповідь.

Захисники розповідають, що близько третьої години ночі, до позицій намагалася підступитися ДРГ бойовиків. Про наближення чужинців повідомили чотирилапі охоронці опорного пункту.

"Вже починало світати. У нас тут є собачки на ВОПі. І вони туди в низ і почали гавкати. Спочатку на одну сторону гавкали, а потім на стежку, підхід до нас. І тут откуда нє возьмісь начались очєредя сразу", – розповів Ігор.

"Всі одразу зайняли свої бойові позиції, місця, щоб в разі чого дати відповідь", – пригадує армієць Сергій.

Припиняти агресію довелося вогнем. Проте, близько 9-ої ранку обстріл повторився. Поновлення обстрілів на Попаснянському напрямку армійці пов'язують з ротацією на боці ворога.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас