ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більшість втрат серед цивільних на Донбасі через міни, - Хуг

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) Олександр Хуг заявляє про необхідність термінового розмінування територій на Донбасі
Depo.
19 травня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на УНІАН.

"Останні дані Організації Об'єднаних Націй показують, що більше 2/3 людських втрат серед цивільного населення на Донбасі в даний час викликані наявністю мін і вибухонебезпечних предметів. Негайна необхідність в розмінуванні території очевидна і є вкрай важливою ", - підкреслив Хуг.

У зв'язку з цим перший заступник голови місії ОБСЄ розповів про ситуацію, яку спостерігачі помітили в селищі Розсипне біля міста Торез Донецької області на тимчасово окупованій території.

"Для прикладу: наші спостерігачі бачили, що існує необхідність у поінформованості людей про мінах. Вони бачили маленького хлопчика, який грав з боєприпасами і залишками ракет і мін. Треба пам'ятати, що Розсипне знаходиться далеко від лінії зіткнення ", - заявив Хуг.

Він також зазначив, що позначення замінованих полів на Донбасі не було досконалим. Більшість з цих полів розташовані в зоні безпеки, і особливо уздовж доріг, що проходять поблизу лінії зіткнення.

Нагдаємо, що раніше Хуг розповідав про те, як місцеве населення на Донбасі у зоні проведення антитерористичної операції продовжує зазнавати утисків через військовий конфлікт.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас