Білецький: Розведення сил збільшує лінію фронту та деморалізує українську армію

На думку Білецького, якщо лінія фронту збільшиться через розведення сил на окремих ділянках фронту, потрібно буде залучати додаткові сили, а це потребуватиме додаткового грошового забезпечення

Як передає Depo.Донбас, про це лідер Національного Корпусу, перший командир полку "Азов" Андрій Білецький сказав на брифінг у КМЦ "Сіверський Донець".

"Я бачив "сіру зону", майже 30км, в яку входило Широкине, Піски, Павлопіль, Катеринівка та ін. Чим це закінчилося - бойовики почали контролювати населені пункти, забирати людей в "МГБ", встановлювати міни-пастки, а потім з Широкиного було обстріляно українське місто Маріуполь, з РСЗО "Градів". Дестки людей загинули, сотні поранено.

Ми маємо гіркий досвід. Я впевнений, що через три доби після того, як ці зони з'являться, там з'являться розвідники бойовиків. А потім вони почнуть нагліти, і у "сірій зоні" укріпяляться ворожі сили", - сказав Білецький.

"У Катеринівці живе бабця, у якій двоє діте з чоловіком служать у ЗСУ зараз. Я знайов, як мінімум, трох бійців, які проживають в Золотому, які розповіли чим їм загрожує розведення. І 100 відсотків небезпека загрожує тим людям, які боролися Україну, які віддали своїх дітей, здоров'я, і цім людям багато чого загрожує.

Розведення це жахлива річ: вони (бойовики, - ред) ніколи не будуть дотримуваися ідеї розведення, це призведе до того, ми отримаємо гірші, більші позиції, які буде складно утримувати. Ми фактично людей заженемо в поле на зиму. Ви ж бачите, з якою силою ця влада женеться за розведенням, пробує це організувати. Таке враження, що за мною Сатана женеться, можна ж було провести референдум, обговорити чи донести людям", - зазначив Білецький.

Він також вважає, що відведення сил і засобів деморалізує українську армію.

"Армія і так домінувала, ми просувалися вперед і цього літа. Ми просувалися і та сторона - Росія - нічого протиставити не змогла. А зараз нашу армію змусять відступати, практично безпідставно. Це, безумовно, деморалізує армію.

Якщо почнеться гаряча пора, що буде говорити командир бійцям: "Умри за новий Мінськ", "Протримайся до нового нормандського формату", або "До нового раунду перемов", чи "Умри за зустріч Зеленського з Путіним"?, - зазначив Білецький.

Нагадаємо, "Націкорпус" і ветерани створили на Донеччині "Штаб опору капітуляції" та висунули вимоги Зеленському.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook