ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Американець "Техас" воює за бойовиків "ДНР" і вважає США "фашистами" (ВІДЕО)

Громадянин США з позивним "Техас" воює в Україні на стороні терористів "ДНР" в складі бригади "Восток" Олександра Ходаковського
Depo.
22 квітня 2015 10:40
ФОТО: depo.ua

Відеоінтерв'ю з американцем виклали на своєму каналі активісти проросійської організації "Суть часу", повідомляє Донбас.depo.ua.

На питання, чому він приїхав воювати в Україну, американець заявив, що він антифашист і комуніст, і приїхав після того, як побачив, що відбувається на Майдані і зрозумів, що за цим стоять США. Як і інші бойовики, "Техас" впевнений, що українці і американці є фашистами. На його думку, на Донбасі відбувається битва між "добром і злом". При цьому українці і США є для "Техасу" втіленням абсолютного зла.

"Як американець і громадянин світу я відчув відповідальність і приїхав сюди допомагати цим людям захищати їхні будинки від нацистів", - каже бойовик. Українців він називає "юкропс".

Американець розповів, що воює за бойовиків "ДНР" вже чотири місяці, і брав участь у бойових діях в аеропорту і в селищі Спартак. США він залишив у листопаді 2014-го. Потім полетів у Ростов і з'їздив в Волгоград, а на початку грудня автобусом приїхав у Донецьк з Росії. 1 січня бойовик вперше взяв участь в бою.

Також американський бойовик розповів, що він є не єдиним громадянином США, що воює за сепаратистів. Крім нього на Донбас також приїхав його співвітчизник з позивним Хантер.