Абітурієнтам з окупованого Донбасу дозволили вступати до українських "вишів" без ЗНО
Випускники шкіл із зони АТО, за бажанням, зможуть вступати до українських вишів через вступні іспити, а не за результататми ЗНО
- Донбас
-
30 травня 2016 15:57
Про це повідомляє Остров з посиланням на міністра освіти і науки України Лілію Гриневич, передає Depo.Донбас.
"Мова йде про випускників, які живуть на непідконтрольній території і вчаться вже за "де-факто" російською програмою, і тих, які навчаються в зоні розмежування. Такий перелік населених пунктів буде чітко визначено ", - зазначила міністр.
Гриневич також повідомила, що випускники тільки зазначених територій зможуть скористатися додатковим правом встпати саме за цією моделлю.
Міністр підкреслила, що в евакуйованих вищих навчальних закладах будуть відкриватися освітні центри "Донбас-Україна", в яких випускники зможуть представляти свою освітню декларацію, здавати державну підсумкову атестацію з української мови та історії України. Там же вони зможуть здавати вступні іспити.
"Але на цих випускників не надається додаткова квота державного замовлення", - повідомила вона.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:29Майже пʼять діб гасили лісові пожежі на Донеччині після ворожих обстрілів (ФОТО) ФОТО
- 12:29Окупанти атакували 16 населених пунктів Донеччини: 5 людей загинули, 11 зазнали поранень
- 09:12 Ситуація на фронті: майже півтори сотні атак
- 18:45Рашисти обстріляли Костянтинівку з артилерії, загинула людина
- 14:29Росіяни вдарили безпілотниками по Дружківці, що на Донеччині: Є поранені (ОНОВЛЕНО) Відео
- 08:33 Розпочалася 1 256-та доба війни: Ситуація на фронті
- 23:15 Оперативні дані зі фронту повідомили в Генштабі ЗСУ
- 23:05"Шахтар" чавить "Бешикташ" у двох матчах – 6:2 і крокує до основного турніру Ліги Європи
- 22:50 Майже 160 штурмів за добу: Зведення Генштабу ЗСУ
- 09:13Росіяни вночі атакували Добропілля та Білицьке на Донеччині: На місцях влучань - руїни ФОТО
- 22:34 Більш як третина ворожих атак сьогодні припала на одну ділянку фронту
- 23:05 Впродовж доби на фронті відбувся 131 бій, ворог завдав 70 авіаударів, запустив майже 1 400 дронів
- 15:37Рашисти намагаються взяти Покровськ у напівоточення: в ОТУ "Хортиця" розповіли про ситуацію на Донбасі
- 17:17Генштаб: кожен другий ворожий удар припав на Покровськ
- 10:52Зустріч Зеленського та путіна: Прездент України розповів про ознаки прогресу
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:22Турецький тренер знає, як перемагати своїх: донецький "Шахтар" неочікувано побив "Бешикташ" у його лігві у Стамбулі
- 09:18Росіяни вдарили по Слов'янській громаді, зруйнований Будинок культури
- 11:46Рятувальники показали наслідки удару по Краматорську, через який загинув 10-річний хлопчик ФОТО