ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

26 дітей, евакуйованих із дитбудинків у зоні АТО, повернуть на Луганщину

26 дітей, евакуйованих із дитячих будинків у зоні АТО до Харківської області, повертаються до Луганської області
Depo.
8 червня 2016 21:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Олександр Галацан, передає Depo.Донбас з посилданням на прес-службу обладміністрації.

"Із понад 90 дітей, евакуйованих до Харківської області з дитячих будинків Луганської області у зв'язку з бойовими діями в 2014 році, нині в закладах регіону залишилися 45", - сказав Галацан.

"Із загальної кількості дітей, які надійшли до нас із Луганської області, значна частина під час дворічної роботи з їх документами, особистими справами отримала новий статус. У них з'явилися усиновителі, і частина дітей була всиновлена громадянами України. Таким чином, залишилися 45 дітей", - зазначив Галацан.

За його словами, у 26 дітей документи залишилися прикріпленими до Луганської області, і в середу цих дітей передають медикам, представникам Луганської обладміністрації та правоохоронних органів Луганської області, які відвезуть дітей до Будинку дитини в Сєверодонецьку.

"Уже протягом двох місяців Луганська ОДА звертається до Харківської ОДА не просто з проханням, а з вимогою повернути дітей - тих, які мають правове відношення до Луганської області. Лише після проведення певного аналізу та оцінки приміщень і умов, в яких перебуватимуть діти, після перевірки будинків дитини в Луганській і Харківській областях уповноваженими представниками нашого омбудсмена керівництво Харківської облдержадміністрації прийняло остаточне рішення погодити передачу дітей, статус яких відноситься до Луганської області", - сказав Галацан.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас