ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Школяр був завербований у інформатори бандою Дрьомова

16-річний син вчительки був інформатором та корегувальником вогню терористів
Depo.
11 червня 2015 20:40
ФОТО: depo.ua

Про викритого агента-підлітка повідомили в прес-службі Управління СБУ в Луганській області, передає Донбас.depo.ua.

У ході слідства у справі 25-річного поплічника "козачої" банди Дрьомова співробітники СБУ вийшли на 16-річного підлітка, який передавав бойовикам інформацію про розташування позицій українських військ, а також виступав як корректировщик вогню

"Людина, у якої Артем (ім'я змінено) був на зв'язку, є бійцем" 1-го полку Козачої Національної Гвардії Великого Війська Донського імені Платова ", простіше кажучи, бойовиком банди Дрьомова, контролюючої Кіровськ і прилеглі міста.

Він навчив Артема методам конспірації та зв'язку. Залишав йому гроші в тайниках - приблизно по 300 грн за один раз і повідомляв, що тайник, мовляв, під таким-то сірим каменем зліва від зеленого паркану.

Хлопець знаходив схованку, купував сім-карти, решту залишав собі. Передавав повідомлення і "скидав" карту. За тиждень міняв по 7-8 карт. А з січня, ймовірно, близько 40. При цьому по бідності у нього не було власного телефону. Він використовував мобілки, які належать його мамі і дядькові. Родичі про це навіть не здогадувалися. Мама Артема - вчителька, - була в шоці, дізнавшись, що витворяв син таємно від неї ", - йдеться в повідомленні.