"Укрзалізниця" планує відновити сполучення Маріуполь-Харків

У зв'язку з великим попитом пасажирів в "Укрзалізниці" розглядають питання про відновлення залізничного сполучення Маріуполь - Харьків

Про це повідомляє сайт 0629, передає Depo.Донбас.

Згідно повідомлення, наразі весь робочий парк пасажирських вагонів Донецької залізниці на підконтрольній України території в повному обсязі задіяний у поїздах: № 70/69 Маріуполь - Львів, № 84/83 Маріуполь - Київ, № 92/91 Костянтинівка - Одеса та № 234/233 Костянтинівка - Київ.  Решта - вагони вільного рухомого складу - на всій території України. Це необхідно для забезпечення призначення додаткових поїздів у період святкових новорічних перевезень періоду 2015-2016 рр.

"Планується, що після свят, коли закінчаться масові пасажирські перевезення, з вільного рухомого складу буде сформовано склад потягу сполученням Маріуполь - Харків, інформація про його графіку та маршрут руху буде оприлюднена на офіційному сайті ВАТ "Укрзалізниця" - йдеться у повідомленні.

Залізничники також додають, що відкриття інших залізничних маршрутів з міста Маріуполь не планується.

Нагадаємо, що сполучення з Харковом відсутнє з січня 2015 року через підрив залізничної колії та пошкодження мосту на 360 км перегону Камиш-Заря - Розівка ​​Донецької залізниці.

Раніше повідомлялось, що з Харкова призначені нові нічні потяги до різних куточків України.

Крім того, "Укрзалізниця" вводить 7 нових нічних поїздів на Донбас.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас