ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Що ви сюди, бандери, наїхали". Як біженці з Донецька бідують в Томській області

Сім'я біженців не може повернутися назад до Донецька. У Томську сім'я Денисенко зустріла тільки ворожість та образи месцевих
Depo.
24 квітня 2015 23:22
ФОТО: depo.ua

Ольга з чоловіком і трьома дітьми приїхала в Томськ. Отримали розподілення у Шегарський район, в село Мельниково. Обіцяли роботу, але це виявилося брехнею.
Адміністрація району видала - 3000 рублів і кімнату в гуртожитку. Кілька днів жили впроголодь. Чоловік знайшов роботу на будівництві і одразу позбувся її,через тиск та образи місцевих жителів, повідомляє Донбас.depo.ua з посиланням на томське ЗМІ ТВ2.

"Почали на роботі чоловіка їсти. Тут міф такий склався, що ми отримуємо якісь дотації, люди почали ще агресивніше поводитися, ніж на початку, тиск з дня на день і чоловікові довелося піти з роботи", - розповідає Ольга Денисенко.

"Чоловік щодня чує за спиною і мати, і кажуть, що ви сюди, бандери, наїхали. Люди самі не розуміють, що вони говорять, сенсу речей не розуміють".

Ольга два місяці тому народила доньку. Зараз її чоловік підробляє, але грошей, ледь вистачає на іжу.

"Ми чимось відрізняємося, може тому що ми тут чужі, тому ми зустріли тут таку ворожість. Ми хочемо додому поїхати" - каже Ольга.

Сім'я Денисенко раніше думала залишитися в Росії назавжди, отримати громадянство. Ольга сподівалася, що тут вони зможуть прижитися і в дітей буде перспектива. Але зараз, зізнається вона, перспективи не видно ніякої.

Разом з тим, зараз у Денисенків зовсім немає грошей, щоб поїхати назад до Донецька.