ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"ЛНР" взяли в банду Мозгового 9-річну дівчинку, яку показують росіянам (ФОТО,ВІДЕО)

Терористи "ЛНР" та російська пропаганда використовують дитину з Алчевська Богдану Нещерет
Depo.
30 листопада 2015 20:24
ФОТО: depo.ua
"ЛНР" взяли в банду Мозгового 9-річну дівчинку, яку показують росіянам (ФОТО,ВІДЕО)
"ЛНР" взяли в банду Мозгового 9-річну дівчинку, яку показують росіянам (ФОТО,ВІДЕО)

Дівчинка читає перед камерою жалібні вірші, присвячені вбитому Мозговому, розповідає, що до лав бойовиків "Прізраку" її привів батько, який служить в цій бригаді, а також пише листи російському терористу Ігорю Стрєлкову, торік з групою бойовиків захватившему Слов'янськ і розв'язав війну в Донбасу. Богдана Нещерет часто стає героїнею різних сюжетів і статей на російських сайтах і на російському ТБ, передає Depo.Донбас.

Школярка з Алчевська потрапила в поле зору бойовиків після того, як перед новим роком, в грудні 2014 надіслала листа Олексію Мозговому, який тоді утримував Алчевськ Луганської області.

Після цього школярка стала брати участь у запису відеороликів, в яких просила допомоги для жителів Алчевська у жителів Росії, а також позувати поруч з Олексієм Мозговим у військовій формі з шевронами бойовиків "ЛНР".

"ЛНР" взяли в банду Мозгового 9-річну дівчинку, яку показують росіянам (ФОТО,ВІДЕО) - фото 1

На похоронах Мозгового Богдана читала несамовиті вірші власного твору про "нацистів, караючих Донбас".

Після ліквідації Мозгового Богдана вирішила вступити в бригаду "Прізрак". При цьому не знайшлося нікого з дорослих, хто б зміг пояснити 9-річній дівчинці, що війна - не місце для дитини. Навпаки, школярці видали посвідчення "ополченця", а російський пропагандистський телеканал "Росія 24" присвятив їй сюжет, де говорилося, що українські солдати воюють на Донбасі "з такими, як Богдана".

Після смерті Олексія Мозгового, якому симпатизувала дівчинка, у Богдани з'явився новий кумир - російський терорист Ігор Стрєлков. Школярка з Алчевська пише йому листи в Росію, які терористи викладають на сайті заснованого стрілецьким рухом "Новоросія".

"ЛНР" взяли в банду Мозгового 9-річну дівчинку, яку показують росіянам (ФОТО,ВІДЕО) - фото 2

"ЛНР" взяли в банду Мозгового 9-річну дівчинку, яку показують росіянам (ФОТО,ВІДЕО) - фото 3

Як відомо, набір або вербування дітей віком до 15 років до складу національних збройних сил або їх використання для активної участі в бойових діях є військовим злочином.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас