ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Кіборг" розповів російському журналістові про військових з Росії на Донбасі (ВІДЕО)

Російський журналіст Олександр Сотнік поговорив з захисником донецького аеропорту, офіцером-десантником, який назвався "Кіборгом" та сховав обличчя за балаклавою, про війну на Донбасі
Depo.
16 квітня 2015 09:55
ФОТО: depo.ua

В інтерв'ю український військовослужбовець пояснив, що на Донбасі їм доводилось воювати з російською армією, описавши окремі військові операції, а також "поділившись враженнями" від полону, передає depo.ua.

Він також навів докази присутності російських регулярних військ на території України, зокрема розповів про російських військових, які потрапили в полон до українських бійців.

"Кіборг" також розповів, що бачив російських солдат у стані наркотичного сп'яніння, зокрема він описав епізод з важкопораненим старшим лейтенантом з Єкатеринбурга "Пашею" - він отримав вкрай серйозні поранення (осколки гранати Ф-1, лікарі потім нарахували 12 кульових поранень), однак не відчував болю, він разом з українськими військовими ще йшов 2 кілометри, і постійно просив пити. Біль він почав відчувати тільки згодом, українські військові давали йому знеболююче, однак воно не давало жодного ефекту. Невдовзі хлопець помер.

Український десантник розповів, що лейтенанта Пашу змушували воювати на Донбасі, погрожуючи в'язницею. Військовослужбовець був начальником складу і на нього була заведена кримінальна справа за розкрадання. Лейтенанта поставили перед вибором - війна або в'язниця.

"Кіборг" згадав і про закордонних найманців. Зокрема, про сербів. Їм у перші місяці "служби" на Донбасі добре платили - по $300, а потім говорять, що не відпустять додому.

"Але зазвичай вони не виживають. Ми їх "прибираємо", - констатував український десантник.

"Хочу звернутися до матерів, краще, хай син сяде в тюрму, і ви носитимете йому передачки, а ніж якщо він загине на війні", - сказав "Кіборг".