ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Азов": Терористи обстрілюють два села біля Маріуполя. ОБСЄ ці обстріли ігнорує

Вночі бойовики обстріляли з мінометів населені пункти Павлопіль та Пищевик неподалік від Маріуполя
Depo.
21 квітня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці полку "Азов2, передає depo.ua.

"Вищезгадані населені пункти були залишені "Азовом" ще в лютому після Широкинської наступальної операції на вимогу Генштабу. З незрозумілих нам причин ці селища так і не були зайняті українськими військами лишаючись, по суті, буферною зоною. Варто зазначити, що відповідно до Мінських домовленостей-2, обидва села, як і Широкине, лишаються під контролем України. Вочевидь, чини з великими зірочками на погонах так і не винесли ніяких уроків з "перемир'я", яке триває уже більше півроку. Прагнучи "не провокувати" терористів ні в Павлополі, ні в Пищевику підрозділів "Азову" чи інших військових формувань України немає ось уже два місяці", - відзначають у прес-службі полку.

"Відтоді терористи час від часу стріляють по мирних поселеннях, загальна чисельність жителів у яких на даний момент складає понад три сотні. Дивує небажання ОБСЄ звертати увагу на мешканців Павлополя та Пищевика, та інші селища вздовж лінії фронту. Зосередивши свою увагу на Широкиному з населенням три десятка жителів міжнародні спостерігачі вочевидь вважають, що на всіх інших ділянках фронту квітне мирне життя. Безумовно, інтенсивність вогню у зазначених селищах навіть і близько не нагадує ситуацію в Широкиному, проте необхідно чітко розуміти, що для наших ворогів не існує ніяких понять честі та дотриманого слова. А тому варто завжди бути готовими до гарячої фази "перемир'я" в будь-яку хвилину і будь де, а не ховати голову в пісок, роблячи вигляд, що нічого не відбувається і все заспокоюється", - наголошують у повідомленні.

В "Азові" також відзначають, що терористи розширюють географію сутичок і нарощують чисельність бандормуваннь біля передової, в той час як нас переконують, що ми повинні "демілітаризувати" Широкине, що для української сторони означає "покинути зайняті нами з боями стратегічні висоти і поставити під загрозу півмільйонний Маріуполь".