Учасник бойових дій в "Іловайському котлі" відмовився від всіх своїх нагород
Причина його рішення - це полонення бойового товариша
- Донбасс
-
21 августа 2015 22:32

Начальник штабу 46-го окремого батальйону спеціального призначення "Донбас-Україна" Ніколов Михайло відмовляється від всіх нагород.
Про це він написав у своєму Фейсбуці, передає Depo.Донбас.
"Я, Ніколов Михайло Михайлович, позивний "Лермонтов", начальник штабу добровольчого 46-го окремого батальйону спеціального призначення "Донбас-Україна", відмовляюся від ордена за мужність, від медалі за взяття Лисичанська, від ордена Богдана Хмельницького, до якого мене представили кілька тижнів назад, а також від усіх пам'ятних знаків, значків, грамот і інших прикрас, пов'язаних з Іловайським котлом, якими нас планують щедро обдарувати до його річниці.
Причина мого рішення - мій бойовий товариш Скачков Андрій, "Сем", штурмовик 2-ї штурмової роти батальйону "Донбас", з яким я мав честь битися і ділити підвал російського полону, і який вже рік як залишається в неволі.
Приймати нагороди, поки мій товариш не бачить неба, мені не дозволяє совість і гордість. У моїй голові не вкладається, як ми вже підбиваємо підсумки, нагороджуємо себе за віддані території, навіть ведемо з окупантами мирні переговори, а на тій стороні, в підвалі, сидить "Сем" - на самоті, залишений і забутий.
Друже, якщо до тебе дійдуть мої слова, пам'ятай - ти не забутий. Поки у нас немає можливостей витягти тебе, ми просто армійські солдати і офіцери. Але ми зробимо все, щоб ти був вільний", - пише боєць.
Оприлюднено списки загиблих в "Іловайському котлі", доля майже половини з них невідома
Нагадаємо, що з полону бойовиків звільнено понад 2800 українців.
Більше новин про події на Донбасі читайте на Depo.Донбас.
Все новости Донбасса читайте на Depo.Донбасс
Все новости на одном канале в Google News
- 23:05"Шахтер" давит "Бешикташ" в двух матчах — 6:2 и движется к основному турниру Лиги Европы
- 17:17Генштаб: каждый второй вражеский удар пришелся на Покровск
- 10:52Встреча Зеленского и Путина: Президент Украины рассказал о признаках прогресса
- 09:41В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в августе
- 23:22Турецкий тренер знает, как побеждать своих: донецкий "Шахтер" неожиданно побил "Бешикташ" в его логове в Стамбуле
- 09:18Россияне ударили по Славянской громаде, разрушен Дом культуры
- 08:19В Краматорске оккупанты попали КАБом в дом, загнул ребенок
- 17:08Силы спецопераций ВСУ показали короткое видео "Викладач" о реальной деятельности Движения сопротивления на ВОТ Видео
- 15:23Как на тренировке: "Шахтер" стартовал в новой еврокубковой кампании с разгрома соперника из Финляндии
- 16:56Цены на ремонт квартир – ориентировка в расценках Инновации
- 11:40Оккупанты атаковали Краматорск 5 дронами, есть разрушения
- 09:57Из-за дроновой атаки уничтожен терминал "Новой почты" в Славянске (ВИДЕО)
- 09:40Славянск подвергся атаке "шахедов", есть разрушения
- 11:20В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в июле
- 09:20В Белозерском Донецкой области из-за дроновой атаки ранены пять человек
- 08:40Сколько человек остаются в Покровске: данные ГBA
- 09:03"УЗ" предупредила об изменениях в движении поездов на Донетчине и Днепропетровщине
- 10:03"УЗ" назначила новые поезда на лето (СПИСОК)
- 09:02Российская армия нанесла удар по Краматорску, ранен гражданский