На Луганщині екс-нардеп Струк роздає мешканцям мед в обмін на персональні дані
Іменний фонд екснардепа "регіонала" Володимира Струка роздавав мешканцям Луганщини баночки з медом в обмін на персональні дані
- Донбас
-
25 серпня 2020 14:06

Реалізацію іціативи благодійного фонду "Володимир Струк" не приховують — рекламують у соцмережах, передає Depo.Донбас з посиланням на "ОПОРА".
При цьому роздача "медової допомоги" зафіксована тільки у місті Кремінна, яке входить до 113 мажоритарного виборчого округу, в якому Струк балотувався в якості кандидата-самовисуванця на позачергових парламентських виборах 2019 року.
Сам мед видають в офісі благодійного фонду. Баночки оформлені з емблемою благодійного фонду та рекомендаціями від благодійника: "Рекомендую вживати замість цукру. Володимир Струк".
"Як виявилося, мед не просто роздають, а обмінюють на певну інформацію. За одну 300-грамову банку людина має заповнити анкету, вказавши свої персональні дані, зокрема: прізвище, ім’я та по батькові, адресу проживання та номер мобільного телефону", - йдетьсґ у повідомленні.
В ОПОРі кажуть, що у міжвиборчий період до факту можливого висування суб’єкта кандидатом такі дії не кваліфікуються як правопорушення.
Нагадаємо, протягом останнього місяця на території Луганської області фіксується значна активізація діяльності благодійних фондів, які під час президентських та парламентських виборів 2019 року співпрацювали з політичними структурами та окремими політиками.
Струк, проти якого було заведено два провадження через його співпрацю з "ЛНР" у 2014 році, посів третє місце у виборчих парламентських перегонах на 113 окрузі.
Торік напередодні виборів до Верховоної Ради України фонд Струка "відзначився" безкоштовною роздачею окулярів, оформленням підписки на місцеву пресу, організацією "дворових свят" та концертом Павла Зіброва.
Лінгвістична експертиза не почула у промові 2014 року Струка закликів до зміни конституційного ладу України
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:19 Минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 200 бойових зіткнень
- 09:39 1 228 день війни: Ситуація на фронті
- 21:59 Від початку цієї доби на фронті відбулося 136 бойових зіткнень
- 13:41У центрі окупованого Луганська пролунав вибух
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці