ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступником головного копа Луганщини працює "міліціонер", якого Тука піймав на зв'язках з "ЛНР"

Заступником начальника Головного управління Нацполіції в Луганській області працює Руслан Усманов, якого у 2016 році тодішній голова ВЦА Георгій Тука піймав на зв'язках з "ЛНР"

Depo.Сіверськодонецьк
12 жовтня 2017 16:40
ФОТО: depo.ua

Призвище Усманова і його посада з'явилися у дописі речниці поліції Луганщини Теьяни Погукай, передає Depo.Донбас. Коли Усманов був призначений на цю посаду, не повідомляється.

Відомо, що раніше він був заступником голови управління міліції в Луганській області Анатолія Науменка.

Тука у 2016 році писав, що Усманов хоче повернутися на посаду через суд.

уже прошу і Службу внутрішньої безпеки придивитись до пана Усманова уважніше (щось мені наснилось, що існують якійсь зв'язки з викопуванням і здачею на металобрухт труб)", - писав Тука.

Тодішній голова поліції Луганщини Юрій Покіньборода стверджував, що заступник Науменка Усманов підписав ватажку "Армії Південного Сходу" Сергію Корсунському довідку, що у МВС до нього претензій немає. І таким чином Корсунський опинився у Києві, де його згодом і затримали.

Нагадаємо, навесні 2014 року Корсунський був поплічником першого ватажка "ЛНР" Валерія Болотова.

Нагадаємо, 10 жовтня 2016 року стало відомо, що Троїцький районний суд Луганської області звільнив від кримінальної відповідальності та випустив з-під варти бойовика Сергія Корсунського.

Звільнити його від відповідальності клопотали адвокати обвинуваченого. Також, за співпрацю із слідством та допомогу правоохоронним органам про його звільнення клопотав прокурор.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас