ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Заступник мера Сіверськодонецька розповів про гонитву з прокуратурою і швидкою

Заступник мера Сіверськодонецька Сергій Зарецький розповів, як слідчі прокуратури вручали йому підозру в будівлі міськради

Depo.Сіверськодонецьк
13 вересня 2017 12:30
ФОТО: depo.ua

В ефірі телеканалу "ЛОТ" він заявив, що інформація про те, що він викликав швидку і закрився від прокурорів у кабінеті - неправдива, передає Depo.Донбас.

За версією Зарецького, швидку викликав сам слідчий.

"Наскільки я зрозумів, слідчий сам вийшов з кабінету і викликав швидку, кому цю швидку викликав? Я не заявляв, що мені погано, не втрачав свідомість, не падав на підлогу і не бився руками і ногами. Це просто дрібні манипуляції, щоб показати, що людина налякана", - сказав Зарецький.

"Я знаю, що приїжджала швидка, а потім мені розповіли, що це до мене. А навіщо вона приїжджала, якщо я її не викликав. Я могу говорити, ходити і все інше", - додав Зарецький.

Він заявив, що в процессі слідчий загубив підозру, яку повинен був йому вручити. І так її і не вручив.

Нагадаємо, повідомлялося, що представники прокуратури 11 вересня вручили заступнику міського голови Сіверськодонецька Сергію Зарецькому повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Голова Луганського облвідділення Комітету виборців України Олексій Свєтіков стверджував, що дізнавшись про це, Зарецький викликав швидку допомогу і зажадав себе шпіталізувати, а потім закрився у кабінеті.

За даними Свєтікова, кримінальне провадження відкрито за фактами незаконного звільнення з особистих мотивів Сергієм Зарецьким 2 березня 2017 року працівників міської ради Ігоря Буткова, Тетяни Винничук і Всеволода Рудя.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас