ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні у п'яти областях боротимуться з гендерним насильством

У Луганській області презентували проект "Протидія гендерно-обумовленому насильству на сході України"
Depo.Сіверськодонецьк
30 листопада 2015 13:59
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбасс, проек під час круглого столу при Луганській обласній військово-цивільної адміністрації презентувала старший координатор з питань гуманітарного реагування в східних областях України Олена Кочемировська.

За її словами, він реалізується в п'яти областях. Зокрема, в Донецькій і Луганській.
"І три області, які межують з Донецької та Луганської - Харківська, Дніпропетровська і Запорізька", - зазначила Кочемировська.

Вона додала, що проект багатокомпонентний. Він передбачає посилення міжвідомчої координації гуманітарного реагування на насильство; підвищення рівня обізнаності населення у цих питаннях; підвищення здатності служб та організацій надати допомогу, а також поліпшення якості медичної допомоги.

"У п'яти областях організована робота 21 мобільної бригади", - говорить Кочемировська.

У кожній з них два психологи і 1 соціальний працівник. У Донецькій і Луганській областях будуть працювати по п'ять бригад.

Нагадаємо, на Луганщині з 1 листопада стартувала робота мобільних бригад з надання допомоги жертвам домашнього насильства. Мобільні бригади працюють в Сєвєродонецьку та Лисичанську, а також в Новоайдарському, Кремінському та Станично-Луганському районах.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас