Наймасштабніша пожежа за всю історію Луганщини: Як допомогти постраждалим
Волонтери Восток SOS закликали українців допомогти постраждалим у наймасштабнішій пожежі за всю історію Луганщини
- Донбас
-
1 жовтня 2020 09:36

Як йдеться у повідомленні Восток SOS, кілька сіл вже повністю знищені вогнем, горять околиці обласного центру - Сіверськодонецька, передає Depo.Донбас.
"Сильний вітер сприяє стрімкому поширенню вогню і не дає шансу на швидку локалізацію пожежі. Через близькість лінії фронту та відсутність підтвердженого "режиму тиші" не може бути піднята пожежна авіація. В області створено оперативний штаб, обласна та місцева влада працює в цілодобовому режимі, але без нашої солідарної підтримки впоратися з черговим викликом не вдасться", - зазначається у повідомленні.
Як можна допомогти постраждалим у пожежах на Луганщині
Якщо ви готові надати тимчасове житло - це може бути кімната в квартирі, дача, окреме житло - на 1-3 дні (пріоритет - безпечні райони Донецької області, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська області), то заповніть форму: https://forms.gle/N4cYmxBSe1YMLxHy5
Якщо ви хочете допомогти з евакуацією людей на особистому транспорті, то вам сюди: https://forms.gle/3Kq4CU9g3RGF8bf77
Для всіх постраждалим та всех бажаючих надаті допомогу у ліквідації наслідків пожежі цілодобово працює штаб за телефоном: 095-910-19-20.
Гряча лінія благодійного фонду "Восток SOS": 066-996-86-33 (черговий), 095-397-98-48 (постійний з загальних питань, не пов'язаних із пожежею)
"Величезне прохання дзвонити лише в екстреній ситуації. Якщо ви хочете запропонувати допомогу - скористайтеся формами, або напишіть повідомлення на сторінці, або коментар під цим дописом", - наголошують волонтери.
Карта для грошових пожертв (закупівля води, первинних медикаментів, заправка транспорту і т.д.): 5375 4115 0031 7461 (Красільникова Ю.К.).
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ
- 22:16Без води, світла, газу: У Костянтинівці, що на Донеччині проживає дотепер 6,3 тисячі цивільних
- 11:38Російська армія зранку атакувала Краматорськ дронами, поранено жінку
- 22:15 Більш як півтори сотні разів рашисти атакували лінію фронту
- 19:39Вісім зрадників, які воювали проти ЗСУ на Донеччині, отримали судові вироки
- 18:33 Жертвами авіаудару по Яровій стали 24 людини ФОТО
- 17:42Удар по Яровій: Смілянський вважає, що хтось міг здати росіянам координати автомобіля "Укрпошти"
- 16:29 Більшість вбитих — пенсіонери: в Яровій на Донеччині зросла кількість жертв російського авіаудару
- 12:41 Внаслідок підступного авіаудару по людях в Яровій на Донеччині загинуло щонайменше 20 цивільних, - Зеленський (ВІДЕО 18+) Відео
- 12:28Росіяни атакували рятувальників у Краматорську ФОТО
- 10:41Ворожа атака на Новодонецьке забрала життя батька й доньки ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 10:40 Ситуація на фронті: Минулої доби ворожа армія 170 разів штурмувала позиції ЗСУ
- 13:50 Рашисти на Донеччині пошкодили залізницю. Є труднощі з рухом потягів
- 09:26 За добу відбулось 184 боєзіткнень: у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронті
- 13:30Керівник ДПСУ Дейнеко відвідав підрозділи прикордонників на передовій ФОТО Відео
- 22:11 Ворожа армія дещо зсунула акценти наступу: На яких напрямках сьогодні атакували найбільше
- 11:29Росіяни за добу вбили 11 людей на Донеччині ФОТО
- 10:25СБУ затримала агента РФ, що допомагав рашистам готувати прорив на Донеччині ФОТО