ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Туки на Луганщині з'явився бізнес-омбудсмен

На Луганщині малому та середньому бізнесу допомагатимуть бізнес-омбудсмен та співробітники управління внутрішнього аудиту
Depo.Сіверськодонецьк
24 листопада 2015 13:34
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука представив радника з питань захисту інтересів малого та середнього бізнесу та протидії корупції, бізнес-омбудсмена Романа Косинського та начальника управління внутрішнього аудиту облдержадміністрації Андрія Леорда.

Косинський розповів, що будуть створені агентство регіонального розвитку та координаційна рада.

"Агентство регіонального розвитку буде платформою для малого та середнього бізнесу для пошуку ринків збуту, для допомоги в отриманні фінансових ресурсів", - зазначив Косинський.

 Тука підписав доручення щодо поліпшення умов ведення малого та середнього бізнесу, яке надало ряд повноважень Косинському.

При цьому Тука пообіцяв, що якщо правоохоронці будуть недостатньо реагувати на матеріали служби внутрішнього аудиту при Луганській обласній військово-цивільної адміністрації, то він буде давати ці дані ЗМІ.

"Якщо я буду розуміти, що правоохоронні органи, на моє переконання, недостатньо активно реагують на ті матеріали, які буде давати служба внутрішнього аудиту, я видам розпорядження, і всі 100% результатів перевірок будуть надходити в масмедіа", - попередив Тука.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас