У Туки на Луганщині з'явився бізнес-омбудсмен

На Луганщині малому та середньому бізнесу допомагатимуть бізнес-омбудсмен та співробітники управління внутрішнього аудиту

Як передає кореспондент Depo.Донбас, голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука представив радника з питань захисту інтересів малого та середнього бізнесу та протидії корупції, бізнес-омбудсмена Романа Косинського та начальника управління внутрішнього аудиту облдержадміністрації Андрія Леорда.

Косинський розповів, що будуть створені агентство регіонального розвитку та координаційна рада.

"Агентство регіонального розвитку буде платформою для малого та середнього бізнесу для пошуку ринків збуту, для допомоги в отриманні фінансових ресурсів", - зазначив Косинський.

 Тука підписав доручення щодо поліпшення умов ведення малого та середнього бізнесу, яке надало ряд повноважень Косинському.

При цьому Тука пообіцяв, що якщо правоохоронці будуть недостатньо реагувати на матеріали служби внутрішнього аудиту при Луганській обласній військово-цивільної адміністрації, то він буде давати ці дані ЗМІ.

"Якщо я буду розуміти, що правоохоронні органи, на моє переконання, недостатньо активно реагують на ті матеріали, які буде давати служба внутрішнього аудиту, я видам розпорядження, і всі 100% результатів перевірок будуть надходити в масмедіа", - попередив Тука.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас