UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сіверськодонецьку змінили бюджет: Кошторис "схудне" на 15 млн через жахливий стан доріг

Депутати міськради Сіверськодонецька ухвалили проект про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік 
 

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, зміни ухвалені під час засідання позачергової сесії відомства. Рішення підтримали 26 із 27-ми присутніх депутатів. Не голосував депутат Сергій Войтенко. 

За словами начальника фінансового управління міської ради Марини Багрінцевої, проект передбачає збільшення доходної частини майже на один мільйон гривень, а бюджет розвитку міста має збільшитись на 32 мільйони гривень. Вона зазначила, що, проект раніше було розглянуто на узгоджувальній раді та прийнято одноголосно рішенням виконавчого комітету. 

"Зазначене рішення передбачає певний перерозподіл бюджетних коштів, які вже були розподілені раніше за більш негайними потребами розпорядників. Крім того, були розподілені кошти медичної субвенції, яка утворилась на початок року в сумі 12 мільйонів 444 тисячі гривень. За результатом усіх цих змін, запропоновано доходну частину загального фонду збільшити на 999 тисяч гривень, а видатки спеціального фонду (бюджет розвитку) збільшено на 32 мільйони гривень", - сказала Багрінцева. 

Вона окреслила основні напрямки цих коштів. 

"По загальному фонду: відділу освіти – 160,5 тисяч гривень для видатків інклюзивно-ресурсного центру. По управлінню охорони здоров`я – передбачені додаткові кошти на загальну суму 1,5 мільйона гривень, в тому числі, на електроенергію, оплату послуг багатопрофільної лікарні, а також 610 тисяч гривень на виплату зарплати відповідно до змін медичної реформи", - зазначила Багрінцева.

Так, спеціальний фонд зростає на 32 мільйони, з них питому вагу складають кошти, виділені Управлінню капітального будівництва – 15 мільйонів 230 тисяч гривень, в тому числі, на капітальний ремонт доріг: проспект Гвардійський – 8 мільйонів гривень, проспект Хіміков – 2 млн 84 тисячі гривень, проспект Космонавтів – 3 млн 951 тисяча гривен.

Крім того, передбачено капітальний ремонт системи опалення будівель амбулаторії – 500 тисяч гривень, капітальний ремонт міської стоматологічної поліклініки – 500 тисяч гривень.

По відділу освіти передбачено 2 млн 916 тисяч гривень. Місто отримало субвенцію від облдержадміністрації на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях шкіл у сумі 838 тисяч гривень. Решта суми – на умовах співфінансування з міського бюджету.

Зазначимо, з початку року станом на 7 березня доходи міського бюджету по загальному фонду з урахуванням трансфертів склали 253 млн 642,15 тисяч гривень. Профінансовані видатки за звітний період по загальному фонду міського бюджету з урахуванням субвенцій склали 206 млн 328,53 тисяч гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook