У Сіверськодонецьку тривають війни "за престол": Слєсарєва і Марініч знову звільнили

Депутати Сіверськодонецької міської ради знову ухвалили рішення про звільнення першого заступника мера Ігоря Слєсарєва та секретаря відомства Ельвіни Марініч

Рішення про звільнення Слєсарєва затверджене сьогодні, 5 вересня, під час засідання позачергової 69-ї сесії, передає кореспондент Depo.Донбас.

"Тому що він не з'являється на роботу ... Своїм рішенням я виконав рішення суду. Слєсарєва я відновив, але ні в п'ятницю, ні в понеділок, ні сьогодні до роботи він не приступив. У цьому залі я нова людина, але ніде і ніколи я не бачив, щоб так крали бюджетні гроші, використовуючи заковирки в законодавстві. 75 тисяч ми зобов'язані виплатити Слєсарєву. Він і не думав виконувати обов'язки. Шановні депутати, я звертався до юристів, адвокатів: давайте поставимо крапку в розкраданні нашого бюджету. Я прошу підтримати цю пропозицію", - звернувся перед голосуванням до депутатів виконуючий обов`язки мера Вячеслав Ткачук.

Нагадаємо, що 29 серпня поточного року Луганський окружний адміністративний суд повністю задовольнив позов Ігоря Слєсарєва до міськради з вимогою про поновлення на посаді першого заступника міського голови.

Згідно рішення суду, міськрада мала поновити Слєсарєва на посаді з 16 квітня поточного року, а також компенсувати йому 93 тисячі гривень середнього заробітку за час вимушеного прогулу з урахуванням податків. 

Ельвіну Марініч за рішенням суду було поновлено на посаді секретаря Сіверськодонецької міської ради сьогодні, 5 вересня. Також сьогодні, під час сесії, депутати звільнили Марініч достроково шляхом таємного голосування.

Слєсареєв та Марініч в міській раді представляють і відстоюють інтереси так званої команди нардепа Сергія Шахова. Їх опонентами виступає депутатська більшість, сформована на сьогодні в депутатському корпусі мерії, підконтрольна депутату Ігорю Буткову.

Сторони звинувачують одна одну в розкраданні бюджету і порушенні законів України.

Нагадаємо, що у травні 2019 року Луганський окружний адміністративний суд поновив Валентина Казакова на посаді мера міста вчетверте.

При цьому Казаков розповів, що його юристи займаються ситуацією з рішенням міськради " про скасування його повноважень", яке було ухвалене в то й самий день, що і рішення суду про відновлення мера на посаді - 15 квітня.

Читайте також: Блогер, активіст чи любителі цукру: Хто стане наступним мером Сіверськодонецька

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook