У Сіверськодонецьку оголосили збори резервістів через воєнний стан

Військкомат Сіверськодонецька оголосив збори оперативного резерву другої черги через воєнний стан, що діє в Луганській області

Про це йдеться у повідомленні на сторінці військкомату у Facebook, передає Depo.Донбас.

Зазначаються, що збори триватимуть протягом5 днів, а оперативний резерв другої черги комплектуватиме військові частини територіальної оборони.

"Військовозобов'язаним за час проходження зборів виплачується: добові за кожний день перебування на зборах; середній заробіток на підприємствах (організаціях), в яких працюють призвані на збори громадяни, з наступним відшкодуванням цих витрат Міністерством оборони;
військовозобов'язаним та резервістам, які не працюють, військовими частинами виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімум (1762 грн.)" - йдеться у повідомленні.

У військкоматі наголошують, що, відповідно до ч. 9 ст. 29 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" військовозобов'язані, яким надійшла повістка міського військового комісаріату на прибуття для призову на збори, зобов'язані прибути в пункт і в строк, що зазначені у повістці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас