У Сіверськодонецьку кардіолог відмовився приймати вагітну переселенку (ВІДЕО)

У Сіверськодонецьку вагітній переселенці лікар відмовив у прийомі, тому що вона не здала одяг в гардероб

Depo.Сіверськодонецьк
24 лютого 2017 14:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє телеканал ЛОН, у поліклініці встановлені такі правила, що пацієнту недозволяється заходити на прийом до лікаря, якщо не здасте верхній одяг у гардероб.

У поліклініці кожен день наплив відвідувачів. Гардероб в лікарні не вміщає верхній одяг всіх бажаючих, особливо в години їх напливу. Не маючи можливості здати одяг на зберігання, доводиться чекати, коли звільниться місце в гардеробі.

Навіть маючи талончик на прийом до лікаря, немає гарантії, що ви до нього потрапите, якщо не вирішили питання зберігання одягу. І це проблема, особливо якщо на вас дорогий верхній одяг, а відвідати лікарню потрібно в годину пік.

У такій ситуації опинилася переселенка Юля, якій потрібно було звернутися до кардіолога. Лікар відмовив їй в прийомі, пославшись на те, що вона не здала в гардероб верхній одяг. Хоча під час інтерв'ю лікар сказав, що бачив шубу відвідувачки, яка була не на ній, а в її руках.

Прокоментувала інцидент Ольга Риболовля - директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА. Вона сказала: "Безумовно, виправдати лікаря в даній ситуації я не можу".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас