У Сіверськодонецьку без опалення знаходяться понад 600 житлових будинків, діти на "канікулах"

Сіверськодонецькій теплоелектроцентралі (ТУЦ) в Луганській області не дали номінацію на відбір та закачування природного газу

Як передає Depo.Донбас, про це директор підприємства Олександр Гудим повідомив в коментарі "UA: Донбас".

8 листопада на відкритому слуханні Сєвєродонецька ТЕЦ анонсувала підвищення тарифів на тепло для населення на 17 - 20%.

Подорожчання відбудеться з 1 січня 2019 року, після того, як тариф схвалить Національна комісія регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг.

"Тариф на виробництво теплової енергії з 1 січня, за прогнозом, становитиме 1402 гривні 88 копійок, з 1 травня - 1589 гривень 93 копійки", - повідомила заступник директора з економіки та фінансів Сєвєродонецької ТЕЦ Наталя Желновач.

Станом на 7 листопада абоненти Сіверськодонецької ТЕЦ знаходяться без опалення - це понад 600 житлових будинків, 9 шкіл і 6 дитячих садків. У зв'язку з відсутністю опалення в дев'яти школах щодня продовжують канікули.

Після приватизації хімічне підприємство "Азот" в Сіверськодонецьку відмовилося від послуг місцевого ТЕЦ. У зв'язку з цим ТЕЦ не має коштів для самостійної закупівлі газу. Іншим енергопостачальником в місті виступає "Сєвєродонецьктеплокомуненерго".

Нагадаємо, що в жовтні склалася критична ситуація з поставками вугілля на ТЕС в Щастя. У зв'язку з цим Луганська ТЕС переходить на газ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #опалення