У Сіверськодонецьку анонсували подорожчання гарячої води та опалення

Держпідприємство "Сєвєродонецька ТЕЦ" заявило про намір змінити тариф на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання через збільшення ціни на природний газ.

Про це повідомили у прес-службі Сіверськодонецької міської ради, передає Depo.Донбас.

Повідомляється, що новий розмір тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води обрахували на підставі Постанови НКРЕКП та розрахунків ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ".

Зокрема, повідомляється, що для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1957,75 грн/Гкал з ПДВ.

Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 69,36 грн/м2 з ПДВ за місяць протягом періоду надання послуги.

"Тариф з централізованого постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 112,47 грн/м3 гарячої води з ПДВ; за відсутності рушникосушильників – 103,82 грн/м3 гарячої води з ПДВ", - йдеться у повідомленні.

За інформацією підприємства, у грудні минулого року вони зверталися до виконкому міської ради з розрахунками щодо затвердження тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів: населення, бюджетні установи та інші споживачі. Однак рішення про зміну тарифів для населення ухвалене не було.

"Рішенням виконкому Сіверськодонецької міської ради № 1031 від 28.12.2018 року були встановлені тарифи на теплову енергію, її транспортування та постачання лише для двох категорій: бюджетні установи та інші споживачі. За незмінності тарифів для категорії населення ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ" несе збитки", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що днями Луганське енергетичне об'єднання попередило мешканців Лисичанська про повторне відключення від електроенергії Лисичанськводоканалу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас