ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сєвєродонецьку "найгуманніший суд у світі" відпустив бойовика "ЛНР"

Сєвєродонецький міський суд звільнив від кримінальної відповідальності учасника "ЛНР", який добровільно здався правоохоронним органам України
Depo.Сіверськодонецьк
9 листопада 2015 17:19
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє обласна прокуратура, бойовик надав інформацію щодо осіб, які продовжують скоювати злочини проти народу України, перебуваючи на стороні "ЛНР".

Під час судового розгляду встановлено, що мешканець міста Лисичанська Луганської області у червні 2014 року, діючи під впливом антиукраїнської пропаганди, вступив до складу підрозділу тилового забезпечення одного зі збройних формувань терористичної організації "ЛНР".

Після звільнення міста Збройними Силами України, він у складі вказаного підрозділу переїхав до міста Стаханов, де продовжив незаконну діяльність.

"Однак, усвідомивши, що діяльність "ЛНР" не відповідає задекларованим "ватажками" засадам, добровільно вийшов з її складу та звернувся до правоохоронних органів України", - йдеться у повідомленні.

"З огляду на те, що особа добровільно припинила свою участь у терористичній організації, інших злочинів не вчиняла, повідомила українські правоохоронні органи про факти злочинної діяльності та учасників вказаної організації, прокурором до суду направлено клопотання про звільнення її від кримінальної відповідальності", - додають у прокуратурі.

Відомтсво нагадує, що відповідно до ч. 2 ст. 258-3 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв''язку із діяльністю такої організації, якщо в її діях немає складу іншого злочину.

Нагадаємо, від початку року правоохоронці затримали 250 осіб у рамках протидії сепаратизму та тероризму.

Більше новин про події на Донбасі читайте на Depo.Донбас.