ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Раду від Луганщини йде "подружка" Королевської та генерала Науменка (ВІДЕО)

"Батьківщина" затвердила кандидатом в народні депутати від 114 округу екс-голову Луганської ОДА Ірину Веригіну
Depo.Сіверськодонецьк
2 червня 2016 13:26
ФОТО: depo.ua
У Раду від Луганщини йде "подружка" Королевської та генерала Науменка (ВІДЕО)
У Раду від Луганщини йде "подружка" Королевської та генерала Науменка (ВІДЕО)

Як повідомляє прес-служба партії, рішення було прийнято 31 травня на з'їзді партії "Батьківщина".

Під час представлення Верігіної лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко зазначила заслуги кандидатки, яка "не побоялася очолити Луганську облдержадміністрацію в найскладніший час початку війни на Донбасі".

Нагадаємо, Верігіна очолювала Луганську область з 10 травня по 15 вересня 2014 року.

Під час головування в області її звинувачували у зв'язках з генералом Анатолієм Науменком, який тоді був головним міліціонером Луганщини.

Зокрема, 25 липня 2014 року міський голова Сватового Євген Рибалка відправився до Києва з метою написати скарги на Верігіну та Науменка, якого звинуватив у поборах з підприємців і на керівника місцевого СБУ, якого звинуватив у співчутті представникам незаконної угруповання "ЛНР". 

У 2014 році, за місяць до призначення Москаля, журналіст Всеволод Філімоненко опублікував відеозапис допиту обвинуваченого у вирощуванні і збуті наркотичних речовин, який в своїх свідченнях вказав на причетність до незаконного бізнесу генерала міліції Анатолія Науменка та на той момент в.о. губернатора Луганської області Ірини Верігіної. Обвинувачений стверджував, що Верігіна за матеріальну винагороду призначала людей, підконтрольних генералу Науменко, на різноманітні посади по лінії ОДА.

З 2005 по 2008 рік Верігіна була помічницею народного депутата Наталі Королевської, яка тоді ще була в "Батьківщині", а зараз вже в "Опозиційному блоці".

 

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас